Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День спідниці: чому українки ігнорують традиційний жіночий одяг

Чоловіки кажуть, що хочуть бачити спідниці частіше, але не короткі.

Міжнародний день спідниці відзначався напередодні та став приводом пошукати відповіді на запитання, чому так мало українок зараз носять традиційний жіночий одяг. А заразом і з’ясувати дещо про стиль і моду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спідниці дизайнера Лізи Волосовської публікують світові журнали, а сама вона запевняє, що майбутнє – за міні. "У моду незабаром увійде, дуже сильно увірветься секс", - каже вона. Однак в Україні на її презентацію із сотні відвідувачок у спідницях були п’ятеро, і всі обрали досить довгі. "Мені вже 24, у моєму віці треба щось нижче коліна", - пояснила одна. "А якщо отак стати, вона вже не така довга", - каже інша.

Відео ТСН дізналася, чому українки стали рідше носити спідниці

Міжнародний День спідниці. У це свято, наша знімальна група дізнавалася, чому так мало дівчат нині у спідницях, особливо міні. І чому чоловіки хочуть бачити жінок у довгому вбранні. Також, разом зі стилістом розібрали, яка спідниця до якої фіруги пасує. 

ТСН дізналася, чому українки стали рідше носити спідниці

Ольга Сумська зітхає: "Колись і отака була, і взагалі не було. Я пам’ятаю свої ролі, коли я взагалі нічого не вдягала. Слухайте, в мене стільки таких ролей". Акторка вважає, що від віку довжина спідниці не залежить – лише від фігури. "Подивіться на дружину Макрона – їй за 60, вона носить спідниці вище коліна", - пояснила Сумська.

Однак опитані чоловіки – за довший варіант замість міні. "Є таке відчуття, що інтелект вищий", - пояснюють одні. "Тому що є ще куди чоловічу фантазію дівати", - додають інші. Самі ж, кажуть, радо змінили б штани на спідниці, бо зручно. Так не вважають дівчата, котрі пояснюють, що холод на вулицях – одна з причин, чому віддають перевагу брюкам. Інша – комфорт і небажання носити підбори, бо дорогі спідниці не мають сенсу без правильного взуття.

Фотогалерея Міні-спідниці, шорти і бандани в колекція Alexander Wang сезону весна-літо 2019 (52 фото)

Знавець моди Ірина Данилевська проти такої безспідичної тенденції. "Дівчата мають носити спідниці, бо це так мило, це так гарно", - каже вона. Міні-спідницю вигадали в Британії в середині 1960-х якраз для того, щоби додати комфорту, порівняно з довгими. І досі, каже стиліст Ліна Христофорова, міні залишається в тренді, головне – знати, з чим її одягати. Якщо сексуальний низ, то стриманим має бути верх. Для офісного стилю під спідницею необхідні щільні колготи. "Якщо ми обираємо напівпрозорі, образ стає більш сексуальним", - пояснює вона.

Спідниці-трапеції гарні для вузьких стегон, а рівна форма – для широких і дівчат у тілі. Довжина по гомілку – для високих. Але слід пам’ятати, що зараз мода лише на високу талію.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції