День виборів. Українці обирають місцеву владу до ОТГ в усій країні

Дата публікації
Перегляди
4344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День виборів. Українці обирають місцеву владу до ОТГ в усій країні

Фото: УНІАН

У виборах зможуть взяти участь близько 453 тисяч виборців.

23 грудня Центральна виборча комісія призначила місцеві вибори в 78 об'єднаних територіальних громадах в 13 областях. До складу цих 78 ОТГ входять 345 місцевих рад: міських - 9, селищних - 19 і сільських - 317.

Про це йдеться на сайті ЦВК.

Вибори відбудуться: у Волинській області – в 9 ОТГ; в Дніпропетровській області – в 1 ОТГ; в Житомирській області – в 6 ОТГ; в Івано-Франківській області – в 4 ОТГ; в Київській області – в 4 ОТГ; в Кіровоградській області – в 4 ОТГ; у Львівській області – в 5 ОТГ; в Полтавській області – в 3 ОТГ; в Рівненській області – в 3 ОТГ; в Тернопільській області – в 5 ОТГ; в Хмельницькій області – в 3 ОТГ; в Черкаській області – в 27 ОТГ; в Чернівецькій області – в 4 ОТГ.

На Київщині своїх місцевих депутатів, міських і селищних голів обиратимуть жителі Баришівської, Бородянської, Ковалевської (Васильківський район) та Миронівської об'єднаних територіальних громад. Загальна кількість виборчих дільниць - 62.

Громадський порядок під час виборів об'єднаних територіальних громад на Київщині будуть забезпечувати близько 130 правоохоронців, повідомляють у поліції.

У кожному територіальному відділі поліції будуть створені спеціалізовані слідчо-оперативні групи, співробітники яких будуть займатися реагуванням і розглядом звернень і заяв громадян, пов'язаних з порушенням виборчого процесу.

Також будуть передбачені резерви. Під посилений режим охорони будуть взяті громадські місця і місця проведення масових заходів. Збільшено кількість патрулів у місцях волевиявлення громадян ", - повідомляє поліція Київської області.

Всього участь в голосуванні зможуть взяти майже 453 тисяч виборців. Голосування на 622 виборчих дільницях триватиме до 20:00.

Нагадаємо, Центрвиборчком у четвер, 29 листопада, ухвалив рішення про припинення виборчого процесу в об’єднаних територіальних громадах 10 областей, де введено воєнний стан. Питання їхнього проведення вирішуватиметься після скасування воєнного стану.

ЦВК оприлюднила календарний план президентських виборів

ЦВК оприлюднила календарний план президентських виборів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація