День відповідальності Тимошенко

Парламент розгляне проект постанови про відповідальність уряду. На думку опозиційних політиків, доля Юлії Тимошенко - в руках комуністів.

У четвер Верховна рада буде голосувати проект постанови про відповідальність уряду за ситуацію в країні. Результатом може встати відставка прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Голова уряду виступить у парламенті зі звітом: задля цього їй довелося перенести свою робочу поїздку до Європи. Крім того, на засіданні будуть присутні представники Нацбанку. А ось президент Віктор Ющенко відмовився звітувати перед депутатами, натоміть пообіцяв протягом місяця виступити зі щорічним звернення.

Головне питання – чи вистачить у парламенті голосів за відставку уряду – поки що залишається відкритим. За словами керівника фракції НУ-НС Миколи Мартиненка, Кабінет міністрів може спокійно працювати до осені. Депутат вважає, що у "регіоналів" голосів не вистачить, і вони самі це знають.

Сама Юлія Тимошенко також впевнена, що залишиться на своїй посаді. "Все, за що береться Партія регіонів, з того ніколи нічого не виходило. Тому, щоб не було ніяких хвилювань, що тут питання не про відставку, вона не буде проголосована", - заявила вона.

Лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович, зі свого боку, назвав "ненормальними" посмішки людей, які радіють з того, "що вдасться нам чи не вдасться проголосувати відставку".

Варто також зазначити, що БЮТ вже звинуватив Секретаріат президента і ПР в тому, що вони скуповують депутатів під це голосування за гроші "RosUkrEnergo".

На думку ж опозиційних політиків, доля Юлії Тимошенко та її уряду - в руках комуністів. Очікується, що за недовіру Кабміну можуть проголосувати, крім Партії регіонів (175 депутатів), частина народних депутатів від фракції "Наша Україна - Народна самооборона" (близько 30 парламентаріїв) і фракція Компартії (27 депутатів) - в цілому 232 людини. Але ходять чутки про те, що КПУ не підтримає цю пропозицію. Тоді голосів для відставки не вистачить.

Читайте також:

Частина НУ-НС підтримає відставку Тимошенко, але голосів не вистачить

У БЮТ стверджують, що відставку Тимошенко фінансує RosUkrEnergo

Тимошенко: уряд не піде, навіть якщо його звільнять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: