Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День високомобільних десантних військ: "крилата піхота" української армії відзначає свято

Воїнів-десантників вже привітали найвищі особи держави.

Сьогодні в Україні святкують 25 річницю створення високомобільних десантних військ.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

Першими відзначати цю дату почали на Дніпропетровщині, де заплановані цьогоріч усі урочистості - парад і показ техніки.

Тим часом у Facebook бійці, що пройшли найгарячіші точки війни, зокрема, Донецький аеропорт, вже застерігають людей у смугастих тільниках та блакитних беретах не втрачати честі сьогодні -  тобто не перепити алкоголю, не купатися у фонтанах - і таким чином і в мирних містах України довести, що десантники - це еліта української армії.

Воїнів-десантників привітали найвищі особи держави. Зокрема, президент України Петро Порошенко зазначив, що вони "завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск".

"Не існує перешкод, які б вони не подолали, немає противника, який би зміг їм протистояти. Дякую вам, воїни, за героїзм, самовідданість та вірність військовому обов'язку", - зазначив він.

Вітаю із Днем високомобільних десантних військ! Воїни-десантники завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск. Не існує перешкод, які б вони не подолали, немає противника, який би зміг їм протистояти. Дякую вам, воїни, за героїзм, самовідданість та вірність військовому обов'язку.

Posted by Петро Порошенко on Tuesday, August 1, 2017

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що аеромобільні бригади з честю протистоять агресорові на Донбасі, одними з перших йдучи у бій. Також він закликав вшанувати пам'ять загиблих десантників, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

"Герої-десантники, ви завдяки своїй мужності та героїзму пришвидшуєте перемогу нашої Держави над ворогом," - йдеться у його привітанні.

ВідеоУкраїна відзначає 25-ту річницю створення ВДВ

Залиште свій коментар

Вибір редакції