День визволення України від фашистських загарбників - свято, яке має об'єднувати українців - Сергій Тігіпко

Сергій Тігіпко поклав квіти до монументу слави в Дніпропетровську та заявив, що День визволення України - загальнонаціональне свято, яке має об'єднувати українців.

Звільнення України від німецьких окупантів - це загальнонаціональне свято, яке залишиться на всі віки.

Про це лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив після церемонії покладання квітів до Монументу Слави у Дніпропетровську.

"Я вважаю, що ніколи не треба забувати день, коли останній фашист залишив територію України. Сьогодні ми відзначаємо 66-у річницю. Це велике свято, яке повинне всіх українців об'єднувати", - сказав Тігіпко. За його словами, потрібно максимально приділяти увагу ветеранам, намагатися їм допомогти.

"Необхідно проводити хороші заходи. Приміром, ми в Запоріжжі робимо акцію "Солдатська хустка". Діти 12-15 років дізнаються у своїх батьків, батьків і дідів про родичів, які воювали, і наносять їхні імена на клапті тканини - так звані хустки", - повідомив лідер "Сильної України".

Він також додав, що 2100 дітей передали свої хустки в місцевий краєзнавчий музей. "Ось це ми будемо робити по всій Україні", - сказав Тігіпко. "Ось на таких акціях потрібно виховувати майбутні покоління", - підкреслив Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко за грантову систему розподілу коштів для розвитку спорту

"Сильна Україна" оголошує "Адмінресурс - стоп!"

Тігіпко: ніщо так не дискредитує владу, як митниця і податкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: