День, який змінив усе. В Україні згадують початок Революції гідності й вшановують Небесну сотню

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У столиці до свята приурочена низка подій.

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День гідності та свободи. По всій країні згадують, як цього дня 2013 року у столиці небайдужі громадяни вийшли протестувати проти рішення проросійського уряду призупинити євроінтеграцію. Події перетворилися на масштабне повстання українців проти контрольованих Кремлем високопосадовців, згодом події у центрі Києва загострилися до кривавих протистоянь.

Цього дня вшановують полеглих за свободу у центрі Києва, а також згадують, як зима 2013-2014 змінила історію.

 

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні…

Posted by Петро Порошенко on Tuesday, November 21, 2017
З Днем Гідності та Свободи

Чотири року тому розпочалась Революція Гідності, яка дала старт справжнім перетворенням країни. Сьогодні ми рухаємось вперед, будуючи нову Україну, хоча цей шлях не є простим! Але ми не звернемо з цієї дороги і досягнемо успіху, бо пам'ятаємо тих, хто заплатив власним життям, давши нам цей шанс. З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

Posted by Volodymyr Groysman on Monday, November 20, 2017

В моєму житті Революція Гідності докорінно змінила все: мене, моє життя, суспільство навколо та державу, в якій ми живем...

Posted by Павло Петренко on Tuesday, November 21, 2017

Президент України Петро Порошенко зазначив на Михайлівській площі, що найгірше з пережитого країною та її народом останніми роками – "вже точно позаду".

"Так, ми ще не вийшли із зони турбулентності, і досі розраховуємося за два десятиліття блукання манівцями "русского мира". Але стратегічно – ми з вами на правильному шляху. Туди Україну вивели мільйони учасників Революції гідності. Вони ясно визначили дорогу, якою країні йти в майбутнє", - сказав він.

Президент також заявив, що "цьогоріч влада чи не вперше може відзвітувати перед суспільством – одну з ключових вимог Революції Гідності виконано".

"Угода про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі Європейським Союзом з 1 вересня набула чинності, запроваджено безвізовий режим для українських громадян", - уточнив Порошенко.

Секретар РНБО Олександр Турчинов своєю чергою у своєму привітальному зверненні заявив, що подій, які відбулись за час після Революції, "вистачить на ціле століття".

"Цей день – день гідності і смутку, день, коли ми згадуємо втрати і перемоги. Цього дня розпочалися протести, що переросли в переможну Революцію Гідності. Спогади про ці події неможливо втиснути в один день. Але цей день потрібен нам, щоб пам’ятати. Пам’ятати, що Свобода варта того, щоб за неї боротися, варта того, щоб за неї віддавати своє життя!", - йдеться в його зверненні.

4 або 1460?! Мабуть, лише мами, тих кого не стало - живуть у вимірі 1460. Навіть, 1460x24. Бо їм болить. Так само, як ко...

Posted by Oleksandr Motornyi on Monday, November 20, 2017

21-го листопада приїхали з Alex Yegorov близько півночі й лишилися на ніч. Хоча людей було не так і багато, але в повітр...

Posted by Oleksandr Voitko on Tuesday, November 21, 2017

#мійМайдан Яким був мій Майдан? Різним! Кожен день і кожна ніч були особливими, і непередбачуваними. Палітра відчуттів...

Posted by Ivan Lenyo on Monday, November 20, 2017

У перший ранок Євромайдану нас залишилося людей 50. Ми були змучені, погода була паскудна. Я лукаво сподівався, що якр...

Posted by Єгор Соболєв on Monday, November 20, 2017

21 листопада ніколи не буде просто днем. Дуже багато з ним пов'язано. День гідності і свободи назавжди. #мійМайдан

Posted by Maria Burmaka on Monday, November 20, 2017

Сьогодні у столиці відбудеться низка акцій, присвячених Революції гідності. Зокрема, на Оболоні відкриватимуть сквер імені майданівця Володимира Мельничука. На Інститутській проведуть панахиду за Небесною сотнею. На Майдані за допомогою інсталяції буде відтворена історія Революції гідності.

Відео Міністерство культури оголосило, де буде розташований музей Революції Гідності

Залиште свій коментар

Вибір редакції