День Європи в Києві

У суботу в центрі Києва пройдуть святкові заходи, присвячені Дням Європи в Україні.

У центрі Києва в суботу пройдуть святкові заходи, присвячені Дням Європи в Україні. За словами організаторів, на Хрещатику розмістять більше 50 тентів, 27 з них виставлять представники посольств країн-членів Європейського Союзу, інші - посольства країн-кандидатів на вступ в ЄС. 

У цих тентах кияни зможуть знайти інформацію про кожну з представлених країн, прийняти участь в різних конкурсах, послухати музику або вивчити декілька слів на одній з 23 офіційних мов Євросоюзу на уроці в "Мовній школі". 

За традицією, на Хрещатику також можна буде спробувати класичну європейську кухню в "Кварталі європейських блюд". Також киян чекає величезна кількість різноманітних конкурсів, які підготували посольства. Завершить свято концерт на Майдані Незалежності, на якому виступлять українські колективи Друга ріка і ВВ, а також популярна латвійська група Brainstorm. 

В Україні День Європи почали святкувати з 2003 року. Таким чином країни-члени ЄС хочуть нагадати українцям, що вони є частиною європейської нації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: