День жалоби у Львові: тіла трьох рятувальників витягли з-під тонн сміття, пошуки еколога тривають

В Україні планують перевірити всі сміттєзвалища.

У Львові сьогодні, 1 червня, оголошена жалоба. Напередодні ввечері там знайшли тіла трьох рятувальників, яких завалило під час зсуву на Грибовицькому звалищі. Пошукові роботи тривають: під тоннами сміття може бути ще одна людина – еколог, який теж міг перебувати поруч із загиблими пожежниками у момент трагедії.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

На місце трагедії прибули нові загони рятувальників. Вони змінюються щодві години, адже звалище досі тліє. Випаровування і гази дуже токсичні і є небезпека для здоров'я пошуковців.

Чоловіка шукали впродовж усієї ночі, але все марно. Він потрапив під сміттєву лавину тоді ж, коли і троє рятувальників. Проте свідків, як і де це сталося, немає. У цьому власне і полягає складність пошуку.

Від початку рятувальної операції пересипано понад 20 тисяч кубометрів сміття, але бажаних результатів це не дало.

Тут також тривають роботи з укріплення дамби, адже є загроза розливу гудронів – небезпечних продуктів переробки нафти.

На підмогу силам Львівщини приїхало дві одиниці важкої техніки з сусідньої Волинської області.

Нагадаємо, учора під завалами знайшли і витягнули тіла трьох рятувальників. Вони були на глибині два метри, на відстані трьох сотень метрів від місця, де їх накрила сміттєва лавина.

Попередньо, сьогодні поховають одного рятувальника, якого першим витягли з-під завалів.

Тим часом перевірити всі сміттєзвалища країни, скласти перелік перевантажених та закрити небезпечні ініціює міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак. Він зауважує, що реальної картини кількості та стану смітників у країні не має жодне відомство. Допомогти врегулювати питання звалищ мають два документи, які міністерство планує розробити разом із ЄБРР до кінця року. Щоправда, як вирішувати проблему зараз, – плану дій поки немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: