Денісова б’є на сполох через погіршення стану здоров’я політв’язнів у Росії

Денісова б’є на сполох через погіршення стану здоров’я політв’язнів у Росії

Вона звернулась до російської омбудсменки.

Омбудсменка Людмила Денісова повідомила, що в українських політв'язнів Едема Смаілова та Шабана Умерова, яких незаконно утримують в Російській Федерації, суттєво погіршився стан здоров'я. Про це вона написала на сторінці у соцмережі Facebook.

За її інформацією, політв'язень Умеров, який має хронічні проблеми з серцем, скаржиться на сильний серцевий біль, що посилюється у вечірній час. Загострення хвороби може призвести до інфаркту.

Тим часом, в Ісмаілова через неналежні умови тримання в СІЗО загострився хронічний гайморит. Більше того, адміністрація установи ігнорує звернення Ісмаілова щодо надання окулярів.

Денісова вимагає від російської омбудсменки Тетяни Москалькової належно відреагувати на порушення прав українців, терміново вжити заходів з метою їх відновлення та посприяти повному медичному обстеженню обох політв'язнів.

Плейлист 33 відео Життя в'язнів Кремля після полону

7 вересня 35 політв'язнів Кремля повернулися додому. Як виглядає життя після полону - дивіться у добірці ТСН.

Життя в'язнів Кремля після полону

"Прошу представників міжнародних правозахисних організацій та місій вжити дієвих заходів задля відновлення прав незаконно утримуваних громадян України та не допускати їх порушення", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Денисенко повідомляла, що адміністрація російської в’язниці погрожує незаконно засудженому українцю та активісту Автомайдану Володимиру Якименку зґвалтуванням.

Відео 12 українських політв'язнів перебувають у критичному стані в російських в'язницях - Денісова

Про це уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила на зустрічі з головою ОБСЄ Еді Рамою. Денісова закликала Раму посприяти якнайшвидшому поверненню бранців Росії на батьківщину живими, бо нині вони потребують термінової медичної допомоги.  

12 українських політв'язнів перебувають у критичному стані в російських в'язницях - Денісова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів