Денісова назвала маршрути, за якими бойовики можуть передати полонених українців

Дата публікації
Перегляди
241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Денісова назвала маршрути, за якими бойовики можуть передати полонених українців

Фото: Associated Press

Нинішнє місцеперебування українських полонених невідоме.

Бойовики можуть передати Україні в односторонньому порядку незаконно ув'язнених громадян двома маршрутами. Перший — через КПВВ "Майорське" в Донецькій області, другий через Мінськ — "Ростов-на-Дону – Мінськ – Київ".

Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила у своєму Facebook.

За її словами, кількість полонених українців, яких обіцяють передати окупанти, постійно змінюється. Крім того, де наразі перебувають українці, Денісовій невідомо.

"Інформація, яка стосується односторонньої передачі на підконтрольну уряду України територію незаконно ув’язнених громадян України, які утримувалися на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей постійно змінюється. Наразі дійсно підтверджено два маршрути, за якими може відбутися процес передачі – через КПВВ "Майорське" та за маршрутом Ростов-на-Дону — Мінськ — Київ", — уточнила українська омбудсменка.

☝Інформація, яка стосується односторонньої передачі на підконтрольну Уряду України територію незаконно ув’язнених...

Опубликовано Людмилой Денісовой Четверг, 21 января 2021 г.

Нагадаємо, у російських медіа з'явилася інформація, що бойовики фейкових "Л/ДНР" мають намір передати Україні полонених в односторонньому порядку. Терористи вирішили відпустити жінок, літніх людей та осіб, які мають важкі захворювання.

Водночас голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вітає повернення українців на територію, підконтрольну уряду, але заявив, що бойовики вкотре намагаються ухилитися від міжнародних домовленостей

Тим часом уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова висловила готовність сприяти поверненню полонених українців. 

Наступна публікація