Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова отримала від Москалькової лист про стан здоров'я Сенцова місячної давності

Російський омбудсмен розповіла про візит до українського політв'язня, який стався 28 червня.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова 2 серпня отримала від російського омбудсмена Тетяни Москалькової лист, в якому та розповідає про візит до українського політв'язня Олега Сенцова.

За словами Денісової, омбудсмен РФ розповіла про візит до Сенцова, який стався 28 червня, і доповіла про стан його здоров'я.

Український омбудсмен звернула увагу на два нюанси.

"Перший - пройшло вже більше місяця з того моменту, і говорити про його релевантність, коли Олег продовжує голодувати, не доводиться. Другий - того ж дня я була під дверима колонії, а її кортеж проїхав повз, не зупинившись…" - написала Денісова у Facebook.

Сьогодні отримала лист від Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової про її візит до Олега Сенцова 28 червня цього року, в якому...

Опубліковано Людмилою Денісовою Четвер, 2 серпня 2018 р.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

ВідеоНе бачу доцільності у зустрічі. Начальник колонії не пустив до Олега Сенцова священика

Без права зустрічі. До українського політв’язня Олега Сенцова не пустили священика. Отець Григорій з апостольської православної церкви спеціально приїхав до Лабитнангі, аби зустрітися із режисером. Утім каже, тільки-но керівник колонії почув прізвище ув’язненого – одразу сказав, що не бачить доцільності у такій зустрічі. Після чого наказав вивести священика із території в’язниці. Олег Сенцов голодує вже 79-ий день й про стан його здоров’я достеменно нічого невідомо.

Не бачу доцільності у зустрічі. Начальник колонії не пустив до Олега Сенцова священика

 

Вибір редакції