Денісова отримала від Москалькової лист про стан здоров'я Сенцова місячної давності

Російський омбудсмен розповіла про візит до українського політв'язня, який стався 28 червня.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова 2 серпня отримала від російського омбудсмена Тетяни Москалькової лист, в якому та розповідає про візит до українського політв'язня Олега Сенцова.

За словами Денісової, омбудсмен РФ розповіла про візит до Сенцова, який стався 28 червня, і доповіла про стан його здоров'я.

Український омбудсмен звернула увагу на два нюанси.

"Перший - пройшло вже більше місяця з того моменту, і говорити про його релевантність, коли Олег продовжує голодувати, не доводиться. Другий - того ж дня я була під дверима колонії, а її кортеж проїхав повз, не зупинившись…" - написала Денісова у Facebook.

Сьогодні отримала лист від Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової про її візит до Олега Сенцова 28 червня цього року, в якому...

Опубліковано Людмилою Денісовою Четвер, 2 серпня 2018 р.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

ВідеоНе бачу доцільності у зустрічі. Начальник колонії не пустив до Олега Сенцова священика

Без права зустрічі. До українського політв’язня Олега Сенцова не пустили священика. Отець Григорій з апостольської православної церкви спеціально приїхав до Лабитнангі, аби зустрітися із режисером. Утім каже, тільки-но керівник колонії почув прізвище ув’язненого – одразу сказав, що не бачить доцільності у такій зустрічі. Після чого наказав вивести священика із території в’язниці. Олег Сенцов голодує вже 79-ий день й про стан його здоров’я достеменно нічого невідомо.

Не бачу доцільності у зустрічі. Начальник колонії не пустив до Олега Сенцова священика