Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова розповіла, коли омбудсмена РФ допустять до затриманих в Україні росіян

Вона обговорить це питання з представниками Ради Європи.

Уповноважену РФ з прав людини Тетяну Москалькову допустять до затриманих в Україні громадян Росії тільки за умови дзеркальності таких дії, тобто отримання доступу до політв'язнів-українців.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час засідання погоджувальної ради.

За словами Денісової, президенти України та Росії Петро Порошенко та Володимир Путін домовилися про спільний доступ до політв'язнів Кремля і затриманих в Україні громадян Росії. Але рішення росіян було змінене в останній момент і Денісову до жодного українця в РФ не пустили за надуманими причинами.

Вона зазначила, що основною метою її поїздок було показати, що Україна бореться за своїх громадян у Росії. Також омбудсмен хотіла переконатися, що політв'язні перебувають у задовільному стані і їм нічого не загрожує. 

"Ми пропонуємо і будемо наголошувати тільки на тому, що допуск пані Москалькової до громадян, яких вони хочуть відвідати, буде наданий на основі дзеркальності, синхронності та взаємності. По-іншому ніяк не може бути", - сказала Денісова. 

Вона додала, що під час зустрічі з комісаром з прав людини Ради Європи пропонуватиме разом відвідати незаконно утримуваних в РФ українців.

Нагадаємо, у понеділок, 2 липня, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова після безуспішних спроб відвідати утримуваних в російських в'язницях українців повернулася до Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції