Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова розповіла про умови утримання в окупованому Криму політв'язня Бекірова

Політв'язень забезпечений усім необхідним.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова мала розмову з російським омбудсменом Тетяною Москальковою, яка дізналася, у яких умовах зараз утримується кримський татарин, інвалід першої групи Едем Бекіров. Він має низку захворювань.

Про це Денісова повідомила у неділю, 13 січня.

"За словами російського омбудсмена, хворий на діабет Едем Бекіров має експрес-прибори для вимірювання рівня цукру в крові безпосередньо в камері, а також забезпечений усім необхідним", - розповіла Денісова.

Москалькова надала довідку про те, що до Бекірова у Сімферопольське СІЗО нещодавно навідувалися представники громадської спостережної комісії Криму. "Вони повідомили, що Едема Бекірова утримують у чистій камері, разом з ним перебуває ще один затриманий, який "надає йому допомогу, коли це потрібно". Передачі від рідних, за їхніми словами, він отримує", - написала український омбудсмен.

Москалькова поговорила з "керівником" Федеральної служби виконання покарань у Криму і він пообіцяв, що у понеділок (14 січня) Едема Бекірова відвезуть у лікарню для проведення необхідних медичних досліджень, а також нададуть усю необхідну меддопомогу.

Знову говорила з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Після нашої останньої розмови, вона дізналася у...

Опубликовано Людмилой Денісовой Воскресенье, 13 января 2019 г.

Як повідомлялося, російська окупаційна влада Криму залишила під вартою викраденого кримського татарина Едема Бекірова. 57-річний політв’язень нещодавно переніс інфаркт, стан його здоров’я стрімко погіршується, однак нелюдам із керівництва незаконної адміністрації анексованої території на це байдуже.

ВідеоДоля бранця: чим закінчилося судове засідання у справі Едема Бекірова

"Людина вмирає на моїх очах". Це слова співкамерника Едема Бекірова - кримського татарина та громадянина України, якого викрали та ув'язнили в середині грудня на в'їзді до окупованого півострова. Сьогодні його адвокати просили суд анексованого Криму змінити запобіжний захід Бекірову. Чим закінчилося судове засідання – дивіться у сюжеті.

Доля бранця: чим закінчилося судове засідання у справі Едема Бекірова

Залиште свій коментар

Вибір редакції