Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова закликала допомогти зібрати кошти на квитки родичам полонених моряків

Єдина можливість побачитись – це приїхати на суд до Москви.

За тиждень у Москві відбудуться нові судові засідання у справі 24-х полонених українських моряків, йдеться у ТСН.16:45.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова й просить небайдужих долучитися до збору коштів на квитки для родичів хлопців. Ті прагнуть поїхати до Москви - побачити своїх незаконно ув’язнених синів, братів і чоловіків. Утім, дорога недешева.

У секретаріаті Уповноваженого вже зібрали 30,5 тисяч гривень. Цього недостатньо. Наших моряків у московському СІЗО Лефортово утримують уже 5 місяців. На попередніх засіданнях суд подовжив їм арешт до кінця квітня. 

Наступного тижня у Москві відбудуться чергові судилища над 24 українськими військовополоненими моряками, яких захопили...

Опубліковано Людмилою Денісовою Понеділок, 8 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року два малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також рейдовий буксир "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з Одеси в Бердянськ для створення нової бази ВМС в Азовському морі. Вранці того ж дня російський військовий корабель здійснив таран буксира "Яни Капу" недалеко від Керченської протоки. З екіпажу буксира ніхто не постраждав. Після цього російська сторона заблокувала прохід Керченською протокою. Українські кораблі простояли біля Керченської протоки до вечора 25 листопада і вирішили повернутися в Одесу. Після початку руху російські прикордонники почали переслідування українські судна, а після застосували зброю, напавши на них. Кораблі були захоплені, а 24 члени екіпажу взяті в полон. Кілька з них отримали поранення під час нападу

ВідеоУ Москві відбудуться нові судові засідання у справі 24 українських моряків

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова й просить небайдужих долучитися до збору коштів на квитки для родичів хлопців. Ті прагнуть поїхати до Москви, аби побачити своїх незаконно ув’язнених синів, братів і чоловіків. У секретаріаті уповноваженого вже зібрали 30,5 тисяч гривень.  

У Москві відбудуться нові судові засідання у справі 24 українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції