Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова запропонувала російській стороні надати свій список на обмін українців на росіян

Українська сторона завжди готова до обміну.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова запропонувала російській стороні повідомити пропозиції за списком на обмін українців, які утримуються в Росії, на росіян, затриманих в Україні.

Про це вона написала у Facebook.

Український омбудсмен повідомила, що сьогодні зустрілася з головою постійної комісії з міжнародного співробітництва у сфері прав людини Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та правам людини Олександром Бродом та відповідальним секретарем Іриною Кіркорою.

Вони обговорили питання співпраці між Денісовою та РПЛ РФ і можливості обміну, до якого українська сторона готова будь-якого часу. "Знову наголосила на важливості медичних довідок, які ми досі не отримали, на що російська сторона теж захотіла отримати інформацію про своїх громадян", - зазначила вона.

Денісова повідомила, що запропонувала написати пропозиції за списком на обмін.

Сьогодні зустрілася з головою Постійної комісії з міжнародного співробітництва у сфері прав людини Ради при Президентові...

Опубліковано Людмилою Денісовою Вівторок, 15 січня 2019 р.

Раніше на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську 15 грудня, представники бойовиків та Російської Федерації відмовилися домовлятися про обмін заручниками. "Ця відмова від своїх громадян Росією - дуже показова", - зазначила учасник переговорів Ірина Геращенко.

ВідеоОбмін моряка на шпигуна: українець, якому загрожувала страта в Ірані, повернувся додому

До Києва прилетів український моряк, якому в Ірані загрожувала смертна кара. Одесита Андрія Новічкова майже два роки тримали в іранській тюрмі. Його звинувачували у вбивстві. На судні, яким ходив Новічков, сталася надзвичайна ситуація - іранський матрос вистрибнув за борт. 

Обмін моряка на шпигуна: українець, якому загрожувала страта в Ірані, повернувся додому

Залиште свій коментар

Вибір редакції