Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Денісова заявила про черговий випадок ненадання медичної допомоги кримчанину в російському СІЗО

В Аліма Керімова кілька днів підвищена температура.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що ще одному кримчанину, який перебуває у російському СІЗО, не надають допомогу. 

Про це омбудсменка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, медичну допомогу не отримує фігурант "справи Хізб ут-Тахрір" Алім Карімов, що перебуває у СІЗО в Ростовській області.  Карімов захворів на ангіну. Протягом кількох днів він має підвищену температуру - до 39,5 градуса.

"Всупереч наявним проблемам зі здоров'ям медичні працівники не надають громадянинові України належну допомогу, а адміністрація пенітенціарної установи не забезпечує можливість отримання ним медичних препаратів", - написала Денісова. Вона звернулася до російської омбудсменки Тетяни Москалькової, аби вона посприяла і українцеві провели повне медичне обстеження та надали кваліфіковане лікування.

У березні 2019 року російська ФСБ провела обшуки у будинках кримських татар. Це була наймасштабніша хвиля обшуків і арештів кримських татар за весь час, що минув від початку анексії півострова Росією. Заарештовано понад два десятки громадських активістів - їх "підозрюють" у причетності до "Хізб ут-Тахрір" (Верховний суд РФ визнав організацію терористичною і заборонив її діяльність на території РФ). Російський правозахисний центр "Меморіал" визнав 24 заарештованих кримських татар політичними в’язнями. 

Відео Московський суд починає розгляд апеляцій для обвинувачених у справі "Хізб ут-Тахрір"

Апеляція на вироки кримським татарам. За кілька хвилин в московському суді розпочнуть розгляд апеляцій для обвинувачених у так званій першій симферопольській справі "Хізб ут-Тахрір".  П'ятьох кримців російські силовики затримали  ще восени 2016 року. Влітку цього року всіх їх засудили від 12 до 17 років в'язниці.  

Московський суд починає розгляд апеляцій для обвинувачених у справі "Хізб ут-Тахрір"

Залиште свій коментар

Вибір редакції