Депресія після свят виникає через надмірні очікування

Депресія після свят виникає через надмірні очікування

Бачити світ у чорному кольорі змушують психологічні та фізіологічні проблеми

До постсвяткової хандри ненависна робота не має жодного стосунку.

Депресивні настрої після свят - явище поширене, яке виникає задовго до початку святкувань через метушню та надмірні очікування, повідомляє ТСН.

"Довкола купа проблем і свята я не бачу, де ж це свято, а всі говорять "свято-свято-свято" і я маю якось святкувати. Відповідно виникає відчуття якоїсь своєї вини, неповноцінності. Відчуття самотності загострюється перед святами, особливо перед такими святами, які рекламуються, як сімейні. Новий рік, різдво", - пояснив психолог Володимир Банцер.

Також психологічні проблеми доповнюються алкогольними. Працівник наркологічного центру розповіла, що пригнічений стан після великої кількості випитого - це логічний наслідок. На здорову людину алкоголь діє як снодійне.

А гастроентерологи зі свого боку нарікають на переїдання. Через перевантаження травної системи виникають симптоми у вигляді важкості у шлунку, стомлюваності, слабкості і сонливості. А з цього випливає повна відсутність бажання йти на роботу.

Насправді до постсвяткової хандри, стверджують спеціалісти, ненависна робота не має жодного стосунку, а лише переїдання, перепивання і надмірні очікування. Якщо від цього відмовитися - наступні свята можуть бути чудовими.

Читайте також:

Медики назвали продукти, які "заганяють" у депресію

За зимові свята люди випивають рекордну кількість глінтвейну

Американці найбільше витратили на різдвяні подарунки

Захоплення серіалами доводить людей до депресії

Українці страждають на "післясвяткову хандру"

Українці страждають на "післясвяткову хандру"

Повʼязані теми:

Наступна публікація