Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат Брагара попри обіцянку не приїхав до пенсіонерки, якій радив продати пса

Чоловіка чекали майже всім селом.

Дві години жителі Аджамки, на Кіровоградщині, марно чекали народного депутата Євгена Брагара, йдеться в ТСН.19.30.

Того самого, який пропонував пенсіонерці продати собаку й сплатити за газ. Обранець від "Слуги народу" сам визначив час зустрічі, але так і не з'явився.

Найбільше чекала депутата місцева пенсіонерка Любов Колюча. Саме вона тиждень тому додзвонилася в ефір одного з телеканалів, щоби поставити запитання: як прожити на пенсію в 2000 гривень. І Брагар дав їй пораду, яка викликала хвилю обурення. Згодом Брагар зателефонував пенсіонерці й вибачився. Місцеві ж запросили "слугу народу" в гості, щоб пояснити, чому їм так болить це газове питання. Депутат зустрітись обіцяв, але слова не дотримався. «Ну не знаю, він в мене пробачення попросив і я його простила. А так ну не приїхав, може якісь обставини. Це ж таке», - каже Любов Колюча.

«Він сам запропонував суботу на 10 годину. Сьогодні зранку я йому телефонувала, то він вже не бере трубку. Яка реакція народного депутата. Поваги до людей немає, я вважаю», - каже сільська голова Тетяна Зайченко.

Відео Депутат, який пропонував пенсіонерці продати пса, не з’явився на обіцяну зустріч з селянами

Дві години жителі Аджамки, що в Кіровоградській області, марно чекали народного депутата Євгена Брагара. Того самого, який пропонував пенсіонерці продати собаку й сплатити за газ. Обранець від "Слуги народу" сам визначив час зустрічі, але так і не з'явився.  

Депутат, який пропонував пенсіонерці продати пса, не з’явився на обіцяну зустріч з селянами

Залиште свій коментар

Вибір редакції