Депутат-бютівець помер від свинячого грипу

Аналізи про наявність у померлого вірусу А/H1N1 будуть готові до середи, але лікарі вже зараз впевнено називають причину смерті.

Віктор Устименко
Віктор Устименко
28 грудня у Харкові помер депутат Харківської обласної ради від БЮТ Віктор Устименко. Лікарі припускають, що причиною його смерті міг стати вірус А/H1N1, відомий як свинячий грип.

Як повідомив начальник Головного управління охорони здоров’я Харківської держадміністрації Олександр Галацан, померлий депутат Віктор Устименко хворів на грип.

За його словами, лікарі припускають, що депутат помер від каліфорнійського грипу. Разом з тим, Галацан додав, що лабораторні аналізи про наявність вірусу А/H1N1 харківська лабораторія зробить до середи, 30 грудня.

Але Галацан практично упевнений у результатах. "На думку клініцистів, це однозначно пандемічний грип", - послався він на колег.

Депутат обласної ради від БЮТ Віктор Устименко помер на 55-му році життя. Він був адвокатом, викладав у Національній юридичній академії та очолював постійну комісію з правових питань і регуляторної політики при облраді.

Читайте також:

За вихідні від грипу в Україні померли 18 людей

У Херсоні продовжили карантин у навчальних закладах

Через епідемію грипу в Україні закрилася майже чверть шкіл

В Сумській області через епідемію грипу скасовані новорічні свята для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: