Депутат Держдуми: між Україною і Росією можливий військовий конфлікт

Перший заступник голови Комітету у міжнародних справах Державної думи РФ Юлій Квіцинський не виключив можливості військових дій щодо України зі сторони Росії.


При цьому Квіцинський сказав, що "ми не будемо винні в них (військових діях). Ми зробимо так, що винними будете ви, якщо змусите".

За його словами, Україна повинна змінити свою зовнішню політику, якщо вона "бажає з нами особливих відносин, якщо вона бажає жити з нами в мирі, дружбі і злагоді".

При цьому Квіцинський додав, що після цього Україна зможе користуватися підтримкою і матиме особливі стосунки з РФ як, наприклад, Білорусь.

"Якщо вона цього не хоче, вона повинна мати звичайні прагматичні відносини з нами без якихось цілувань", - підкреслив депутат, додавши, що це виявляється в тому, що Україна продовжує "їсти російський газ" не за ринковими цінами.

Квіцинський також заявив, що в Україні "знущаються з 20 млн. росіян". На його думку, це виявляється у закритті російськомовних шкіл, припиненні мовлення російських каналів і "хуліганських діях" у Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: