Депутат Думи: Росія захистить Україну краще за будь-яке НАТО

У Москві продовжують вмовляти Київ не спішити з виведенням Чорноморського флоту з території Криму.

Росія може забезпечити безпеку Україні краще, ніж будь-яке НАТО, заявив депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов (фракція "Справедлива Росія").

Захист Москви він згадав у контексті питання про виведення Чорноморського флоту РФ з території Криму.

"Я вважаю, що пройшло недостатньо часу, аби думати про конкретні механізми виходу чи збереження ЧФ РФ в Криму. Думаю, що ситуація ще тисячу разів може змінитися", - сказав Пономарьов.

На його думку, збереження присутності ЧФ РФ у Криму відповідає інтересам і України, і Росії.

"Мені здається, що Росія та Україна – це братські країни. В умовах нормального керівництва з обох боків Росія зможе забезпечити безпеку Україні краще, ніж будь-яке НАТО", - наголосив він. При цьому додав, що в такій ситуації питання про виведення флоту взагалі не ставилося б.

"Зараз можуть бути складні відносини, які викликані особистими симпатіями і антипатіями конкретних політиків, але не думаю, що така ситуація триватиме довго. Рано чи пізно в обох країнах прийдуть до влади відповідальні політики, які розумітимуть, що переважна більшість наших країн, - за дружбу", - підкреслив російський депутат.

Нагадаємо, 21 вересня президент України Віктор Ющенко, виступаючи перед членами Ради зовнішніх відносин в Нью-Йорку, висловив сподівання, що Росія виведе свій Чорноморський флот з Криму до 28 травня 2017 року.

Ющенко наполягає, що, згідно з Конституцією, жодних військових баз на українській території не буде - ані Росії, ані НАТО. При цьому він послідовно виступає за приєднання України до Північноатлантичного альянсу.

Читайте також:

Генсек НАТО: Україна "з часом" стане членом Альянсу

Ющенко: на території України не буде військових баз НАТО або Росії

Посол України в Росії: Київ та Москва можуть домовитися щодо ЧФ

Ющенко: Чорноморський флот РФ - це "безлад і беззаконня"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: