Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат Ірпінської міськради "забув" задекларувати доходи від продажу 83 квартир - НАЗК

Загальна сума, про яку не повідомив депутат, становить понад 15,196 млн грн.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 83 адмінпротоколи стосовно депутата Ірпінської міської ради за неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Згідно з повідомленням прес-служби НАЗК, агентство встановило, що депутат Ірпінської міської ради Ігор Оверко не подав 83 повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання у 2017 році доходу від продажу 83 квартир у місті Ірпінь. Загальна сума, про яку не повідомив депутат, становить понад 15,196 млн грн.

Крім того, несвоєчасно повідомили НАЗК про суттєві зміни в майновому стані депутат Бучанської міської ради Київської області Олександр Таможній у зв’язку з придбанням "LEXUS LS 460" вартістю 210 тис. грн, а також прокурор Одеської місцевої прокуратури № 4 Одеської області Ганна Діордіци після  придбання "Hyundai-Accent" вартістю 191 547 грн.

Також несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку з отриманням зарплати у розмірі 90,8 тис. грн Микола Кабанов, начальник Межівського відділу Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області.

Крім цього, до суду направлений адмінпротокол стосовно Юлії Клочко, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами прокуратури Київської області, яка несвоєчасно подала декларацію за 2016 рік.

Також за результатами перевірки декларації, поданої депутатом Київської міської ради, Володимиром Левіним за 2016 рік, Національне агентство встановило недостовірність відомостей на загальну суму понад 275 тис. грн.

Нагадаємо, раніше НАЗК направило до суду адміністративний протокол стосовно кандидата у президенти та народного депутата Сергія Тарути. Він використав надане йому право на депутатське звернення в приватних інтересах та з метою, яка не пов’язана зі здійсненням його депутатської діяльності.

ВідеоПетро Порошенко подав власну декларацію про доходи за 2017 рік

Як повідомляє прес-служба президента, за минулий рік Порошенко збагатився на 16 мільйонів гривень, 336 тисяч з яких - це зарплатня президента. Проте на його банківських рахунках на 430 тисяч доларів стало менше. Незмінним залишився перелік цінних паперів, нерухомого та рухомого майна Порошенка.

Петро Порошенко подав власну декларацію про доходи за 2017 рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції