Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат Ландік: я їздитиму з охороною, буду п**дити і давити даїшників!

Нардеп намагався переконати керівника обласного ДАІ в тому, що його охоронець не бив інспектора Олексія Косякова.

В Інтернет потрапив аудіозапис нібито розмови народного депутата від партії регіонів Володимира Ландіка з керівником Луганського ДАІ В'ячеславом Шевченком після скандалу з побиттям інспектора охоронцем депутата.

Під час розмови, оприлюдненої виданням "Цензор", Ландік намагався переконати керівника обласного ДАІ в тому, що його охоронець не бив інспектора Олексія Косякова.

У відповідь В'ячеслав Шевченко зауважив, що правоохоронець дійсно отримав тілесні ушкодження в результаті спілкування з нардепом.

Ландік обурився, що Шевченко не вірить його версії інциденту і пообіцяв "взяти міліцейську охорону, їздити і п*дити даїшників".

Крім того, наприкінці розмови, яка відбувалась на підвищених тонах, нардеп заявив, що буде "давити даїшників".

У департаменті ДАІ кореспонденту ТСН.ua даний запис коментувати не стали. Чи є запис справжнім або фальшивим, правоохоронці також не коментували.

Нагадаємо, луганські інспектори ДАІ звинуватили охоронця  Ландіка в тому, що той по-звірячому побив їхнього колегу Олексія Косякова. Народний депутат, натомість, вважає, що травми даїшник "завдав сам собі".

Після скандалу охоронець народного депутата попросив вибачення у даїшника. Сам нардеп також вибачився перед інспектором.

Увага! У записі міститься ненормативна лексика!

Читайте також:

Регіонал про інцидент з побитим даїшником: була розмова "на підвищених тонах"

Звинувачений у побитті "даїшника" регіонал: мене навмисно зупинила ДАІ

Депутата-регіонала звинуватили в побитті даїшника

Залиште свій коментар

Вибір редакції