Депутат Литвина гребує лікуватись у "Феофанії"

Валерій Баранов лікується у приватних клініках чи за кордоном, бо у "Феофанії" черги і погані ліки.

Нинішній рівень бюджетного фінансування медичного обслуговування чиновників і спецсанаторіїв не дає можливості представникам влади одержати якісні медичні послуги.

Про це сказав в інтерв'ю "Газеті по-українськи" голова комітету Верховної Ради з питань бюджету, депутат фракції Народної партії Валерій Баранов.

Баранов навів приклад із обслуговуванням хворих у лікарні "Феофанія".

"Коли поламав пальці на руці й сходив до "Феофанії", то там простояв годину в черзі, плюнув і пішов у приватну лікарню", - сказав він.

"Потім ходив туди із серцем. Побачив, чим мене збираються лікувати, розвернувся й поїхав на операцію до Ізраїлю", - додав голова комітету.

"Я за те, щоб все це продати і забути, як кошмарний сон", - додав Баранов.

Він також не розуміє, що таке ДУСя (Державне управління справами, що керує державними резиденціями, санаторіями, угіддями для посадовців найвищого рангу).

"І навіщо ми це утримуємо. Президенту цей мотлох не потрібен, і він ним не користується. Половина депутатів ніколи в ці санаторії не їздили і їздити не будуть", - додав він.

На запитання, чому ж тоді парламент не ухвалить рішення щодо ліквідації привілеїв для чиновників, Баранов зазначив: "Така постанова в Раді не пройде. Більшість депутатів мають похилий вік, сидять там із 1990-х. Не думаю, що вони проголосують проти особистих інтересів".

Водночас, на його думку, скоротити бюджеті витрати на оплату пільг для високопосадовців та чиновників необхідно для того, щоб не дратувати простих людей.

Нагадаємо, у березні президенту України Віктору Януковичу зробили операцію на коліні. Операція пройшла у "Феофанії".

Читайте також:

Депутатську лікарню "Феофанію" планують зробити загальнодоступною

Шкіль перебрався до "Феофанії" відновлювати пам'ять

Операцію Януковичу робили без наркозу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: