Німецький депутат: Янукович у ПАРЄ говорив нісенітницю

Критика на адресу політики уряду Януковича надходила під час сесії ПАРЄ не від якоїсь однієї партії, а від представників усіх політичних сил.

Президенту Віктору Януковичу на сесії ПАРЄ ставили дуже критичні запитання, а відповіді на них не були задовільними. Про це заявила депутат Бундестагу від фракції Союз90/Зелені Віола фон Крамон.

"Віктор Янукович під час свого виступу намагався подати Україну сучасною демократичною державою, що нині намагається позбутися негативного спадку, залишеного попередньою владою. Варто сказати, частково те, що говорилося, було нісенітницею, що стало зрозуміло після деяких запитань.

Він говорив відносно довго, тож, вдалося поставити не так багато запитань. Але ті запитання, що пролунали, влучили точно в яблучко. Звісно, його запитали про Юлію Тимошенко, яку також запрошували на сесію ПАРЄ, але не дали дозволу на виїзд з України. Як так може бути у демократичній країні?", - поцікавилась депутат із Німеччини.

За її словами, нині багато колишніх урядовців або людей, які працювали на Тимошенко, переслідуються, тож виникає запитання про вибірковість юстиції в демократичній Україні.

"Звичайно, запитали і про корупцію, яка, за даними Transparency International, не зменшилася, а навпаки зросла за президентства Януковича. Але на всі ці запитання не пролунало задовільних відповідей", – стверджує фон Крамон.

Депутат також заявляє, що критика на адресу політики уряду Януковича надходила під час сесії ПАРЄ не від якоїсь однієї партії, а від представників усіх політичних сил.

"Кожен, хто хоч трохи переймається тим, що відбувається в Україні, знає, що Генпрокуратура не є незалежною. Але Янукович відповів, що не може наказувати слідству, проти кого висувати обвинувачення. Звісно, це правильно. Але коли говориш з людьми, які працюють в цій сфері, з суддями, тоді розумієш, що є сильний тиск", - додала депутат.

На її думку, якщо подивитися, хто нині сидить за ґратами, тоді стає зрозуміло, що немає ніякого об'єктивного і незалежного правосуддя, натомість воно піддається державному впливу, і цей вплив не зменшується, а збільшується.

Нагадаємо, 21 червня стало відомо, що постійне представництво України при Раді Європи просило депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи не ставити незручних запитань Віктору Януковичу, який мав виступити під час сесії ПАРЄ.

Читайте також:

ПАРЄ закликала Україну реформувати СБУ

У Страсбурзі євродепутатів попросили не ставити Януковичу незручних запитань

В ПАРЄ побачили жахливий початок головування України в Європі

Янукович: я зробив би все можливе, щоб суду над Тимошенко не було

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: