Депутат-опозиціонер пригрозив наставити Табачнику синців

Опозиція вже почала погрожувати міністру освіти побиттям за його ставлення до історії України.

Депутат від опозиційного блоку НУ-НС Ярослав Кендзьор заявив, що хотів би побити міністра освіти та науки Дмитра Табачника. Про це він сказав в ефірі телеканалу ТВі.

На переконання політика, Табачник ігнорує аргументи і факти, що суперечать його точці зору, і переконувати його необхідно іншими способами.

"Якщо б я був десь поруч з Табачником, ось так як Гримчак був поруч зі Стогнієм, то я б Табачнику дві відзнаки під правим і лівим оком зробив. Бо жодні аргументи ось цьому вченому, жоден фактаж - нічого там не діє" , - сказав Кендзьор.

"Там, можливо, треба таким чином трошки розуму цьому унікальному неуку у багатьох сферах, і в історії в першу чергу... якраз може таким чином нагнати", - додав він.

Депутат вважає, що Табачнику необхідно навчитися поважати історію і мову країни, в якій він живе.

"Якби він (Табачник) був таким серйозним істориком, він би мав знати, що коли нас "визволили" в 1939 році, то перший комендант міста Львова пришпандорив Нептуну на площі Ринок... У нього тризуб, він його дав команду зрізати і приварити туди автомат ППШ", - додав депутат, коментуючи висловлювання Табачника щодо галичан.

Нагадаємо, нещодавно Табачник в черговий раз відмовився вибачатися перед галичанами за негативні думки, висловлені на їхню адресу.

Читайте також:

Оприлюднено відео бійки Стогнія з Луценком

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

Табачник знову не захотів вибачитись перед галичанами

Табачник визнав свою помилку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: