Депутат-регіонал за кермом "Лексуса" збив чоловіка на переході

Дата публікації
Депутат-регіонал за кермом "Лексуса" збив чоловіка на переході

Чоловік переходив дорогу на зелене світло, коли його збив джип

Леонід Шиман, який до того ж керує павлоградським хімзаводом, їхав на червоне світло.

У Павлограді на Дніпропетровщині директор місцевого хімзаводу і депутат облради Леонід Шиман збив людину на пішохідному переході, йдеться у сюжеті випуску ТСН.19:30.

Це сталося серед білого дня. 28-річний чоловік переходив дорогу на своє зелене світло. Аж раптом з кінця довжелезної черги машин, яка утворилася на  світлофорі, вилетів джип "Лексус".

На великій швидкості він почав об'їжджати затор по роздільній смузі. Помітивши пішохода, він почав гальмувати, проте уникнути зіткнення не зміг.

Депутат Леонід Шиман збив людину на пішохідному переході

Депутат Леонід Шиман збив людину на пішохідному переході

Збитого чоловіка "швидкою" доправили у нейрохірургію обласної лікарні з численними забоями, черепно-мозковою травмою і переломом основи черепа.

Участь у ДТП директора підтвердили і на заводі. Шиман, якого називають найвпливовішою людиною  у місті,  пообіцяв надати постраждалому усю необхідну допомогу для лікування та реабілітації.

За фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

"Водій наразі допитаний. Він не заперечує своє перебування за кермом. Питання доведеності вини або її відсутності буде вже вирішено після встановлення безпосередньо механізму ДТП, проведення автотехнічної експертизи", - зазначив начальник відділу прокуратури Дніпропетровської області Павло Лагунов.

Наступна публікація