Депутат Соболєв, у якого вбили 3-річного сина, розповів про підготовку нового замаху і звернувся до Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами чоловіка, він має інформацію, яка може запобігти вбивству великої кількості людей.

Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, у якого під час обстрілу автомобіля у центрі Києва загинув 3-річний син, повідомив про підготовку нового замаху на нього і його родину.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook та виклав відеозвернення.

"Два з половиною місяці тому, серед білого дня, в центрі Києва був убитий мій син Саша... Снайпер, який цілив у мене, кулею 7.62 зніс пів голови трирічного хлопчика... Відтоді у мене одна мета - зробити все, щоб ті, на чиїх руках кров Саші, понесли заслужене покарання... За останні два тижні сталося багато подій. У мене з'явилася 100% інформація про новий підготовлюваний замах на мене і мою сім'ю", - заявив депутат.

За його словами, ця інформація є також у столичної поліції, яка, незважаючи на ці обставини, зняла з його родини охорону від п'ятниці і до понеділка, всупереч дорученню головного слідчого управління України про заходи безпеки.

"У мене запитання - це випадковість? За попередні два місяці, поки кримінальна справа з розслідування вбивства мого сина перебувала в главку Києва, слідство не просунулося ні на крок", - зазначив Соболєв.

Окремо депутат звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням зустрітися з ним.

"Я хочу звернутися до пана президента. Володимире Зеленський, у мене величезне прохання до Вас не як до президента, а як до батька. Приділіть, будь ласка, в своєму графіку 5 хвилин для мене. Я готовий надати всю інформацію, за допомогою якої можна не тільки притягнути до відповідальності винних у смерті мого сина, а й запобігти багатьом новим смертям", - наголосив він.

Два с половиной месяца назад, среди белого дня, в центре Киева был убит мой сын Саша... Снайпер, целившийся в меня, пулей 7.62 снёс пол головы трёхлетнему мальчику... С того момента у меня одна цель- сделать всё, чтобы те, на чьих руках кровь Саши, понесли заслуженное наказание... Именно поэтому я принял решение записать это видео. За последние две недели произошло много событий. У меня появилась 100% информация о новом готовящемся на меня и мою семью покушении. Эта же информация есть и у полиции… Но тем не менее, с пятницы и до понедельника, вопреки поручению главного следственного управления Украины об обеспечении мер безопасности, полиция города Киева снимает с нас охрану. У меня вопрос- это случайность?... Напомню, за предыдущие два месяца, пока уголовное дело по расследованию убийства моего сына было в этом подразделении, следствие не продвинулось ни на шаг... Я хочу обратиться к господину Президенту. Владимир Зеленский, у меня огромная просьба к Вам не как к Президенту, а как к отцу. Уделите, пожалуйста, в своем графике 5 минут для меня. Я готов предоставить всю информацию, при помощи которой можно не только привлечь к ответственности виновных в смерти моего сына, а и предотвратить много новых смертей...

Опубликовано Вячеславом Соболевым Вторник, 11 февраля 2020 г.

Нагадаємо, у неділю, 1 грудня, ввечері на вулиці Льва Толстого в центрі Києва біля ресторану "Маріо" пролунав постріл. Невідомий чоловік вистрелив по елітному автомобілю Range Rover і втік. У салоні авто від пострілів загинув 3-річний Сашко. Завданням же кілера було вбити батька дитини - ресторатора і депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва.

2 грудня поліція затримала підозрюваних у стрілянині по машині депутатата Київської облради В'ячеслава Соболєва та вбивстві його 3-річної дитини, які виявилися 18- та 19-річними молодиками. Правоохоронці оголосили підозри зловмисникам

Відео 25-річний громадянин Росії може бути організатором замаху на бізнесмена та депутата В'ячеслава Соболєва

Цілили в бізнесмена у машині, а вбили його трирічного сина: у розслідуванні цієї резонансної київської справи є нове. Слідчі встановили підозрюваного в організації замаху на бізнесмена та депутата столичної облради В'ячеслава Соболєва. Це 25-річний громадянин Росії. Слідчі вирішують питання з оголошенням підозрюваного у міжнародний розшук, а також продовжують шукати замовника.

25-річний громадянин Росії може бути організатором замаху на бізнесмена та депутата В'ячеслава Соболєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції