Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат від БПП вирішив боротися з ФОПами. Йому різко відповіли ITівці

У соцмережі виникла неабияка суперечка.

Народний депутат Михайло Кобцев (БПП) на своїй сторінці Facebook оприлюднив статтю "5 пунктів, чому ФОП для українського IT - це зло". В коментарях під дописом вибухнула гаряча суперечка на тему збільшення податкового навантаження на фізосіб-підприємців, під час якої нардеп захопився і почав ображати своїх опонентів у дискусії.

Один з користувачів, зокрема, спробував відповісти по кожному пункту зі статті. Кобцев на коментар відповів наступне: "...я не бачив жодної організованої вимоги ботанов-задротов до місцевої влади до звіту про нераціонально використовані платежі, жодного пікету, так це робиться в демократичному суспільстві. Це позиція жадібних і дурних, так, так, дурних овець. Жити в лайні", - зазначив нардеп.

коментарі, фб, кобцев, фоп
Новое время

На цьому депутат не зупинився і описав, як, на його думку, працюють в IT-сфері: "Добре знаю як працюють біржі та які втрати в кеші, але найцікавіше в цьому інше, під час заходу до офісу перевіряючого, і що псевдо ФОП, що просто задрот, що отримує кеш, здасть свого невгамовножадібного шефа, тому, що мета його - задрота - одна СПОКІЙНО зжувати бургер, під*очити на порносайт і не гвалтувати свій прищавий жбан проблемам шефа, а шеф пристойно злиняє якщо не сяде", - додав Кобцев. (пунктуацію і орфографію в цитаті збережено)

кобцев, фоп, коментарі в фб
Новое время

Це викликало обурення користувачів, один з яких звернув увагу на декларацію Кобцева.

"Яка цікава декларація за 2017 рік. 482 075 грн компенсація з бюджету на проїзд, житло, якісь інші "витрати" від депутатської діяльності, і це не рахуючи депутатської зарплати. Я державі лише плачу, на мої податки утримуються депутати і взагалі всі держ. органи, але у відповідь я повинен читати гидоти і образи на адресу своїх колег. Ви не забули, що не за горами вибори до Верховної Ради?", - написав користувач.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні боротимуться зі схемами, коли працівників змушують реєструватися як ФОП.

ВідеоЧи повинна ФОП сплачувати єдиний соціальний внесок – Ваш адвокат

Не на заслужений відпочинок, а на власну справу! На яких умовах в Україні працюють пенсіонери, які організували свій бізнес. І чи повинні вони сплачувати єдиний соціальний внесок - пояснив адвокат Лаврентій Царук. 

Чи повинна ФОП сплачувати єдиний соціальний внесок – Ваш адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції