Депутат від БЮТ Полохало госпіталізований з інсультом

Депутат від фракції Блоку Юлії Тимошенко, голова комітету з питань науки і освіти Володимир Полохало госпіталізований з інсультом.

Депутат від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", член парламентського комітету з питань науки і освіти Леся Оробець заявила, що депутат від фракції Блоку Юлії Тимошенко, голова комітету з питань науки і освіти Володимир Полохало госпіталізований з інсультом.

"Ви, між іншим, пропустили три (засідання) комітету (з питань освіти і науки), які намагався скликати Полохало, який зараз, зокрема, з вашої вини лежить в (лікарні) Феофанії з інсультом", - сказала вона, звертаючись до депутату від фракції Партії регіонів, першому заступнику голови комітету Максиму Луцькому.

При цьому Оробець не уточнила, коли був госпіталізований Полохало, однак зазначила, що 6 липня закон про введення 11-річної системи середньої освіти, а також обов'язкової дошкільної освіти був прийнятий за його відсутності.

"Ви, користуючись цією хворобою і важким становищем людини, у вівторок проводите законопроект без будь-якого легітимного засідання комітету", - сказала вона.

У той же час, згідно з інформацією, розміщеної на сайті парламенту, Полохало брав участь у голосуваннях Верховної ради 6 липня з 10:42 до 18:46, а 7 липня з 10:49 до 16:52.

Як повідомлялося, Верховна рада прийняла закон, яким ввела 11-річну систему середньої освіти, а також обов'язкову дошкільну освіту.

Читайте також:

У школи повернулась 11-річна освіта

Опозиція оприлюднила склад тіньового уряду Тимошенко

Опубліковано список депутатів-марнотратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: