Депутат від партії Путіна пропонує зробити рубль валютою Криму

Депутат з "Єдиної Росії" вважає, що через велику кількість російських туристів було б доречно ввести в Криму рубль, як платіжну валюту на час літнього сезону.

Отаман донських козаків Віктор Водолацький
Депутат Держдуми РФ Віктор Водолацький
Депутат Держдуми РФ (проурядова партія "Єдина Росія") Віктор Водолацький пропонує ввести російський рубль нарівні з українською гривнею як платіжну валюту в Криму.

Про це він сказав на зустрічі з делегацією групи Верховної ради України з міжпарламентських зв’язків з РФ.

"Багато людей - сотні тисяч - приїжджають відпочивати до Криму і мають постійні проблеми з обміном валюти», - відзначив депутат. За словами Водолацького, російський рубль міг би мати "хоч би в літній час ходіння на території Криму, так само, як і українська гривня".

Він вважає, що необхідно збільшити кількість пропускних пунктів на українсько-російському кордоні, щоб не скупчувалися черги, особливо в курортний сезон, коли багато росіян їдуть на відпочинок до Криму. На його думку, ці незручності призвели до того, що великі потоки туристів з Росії почали їздити в інші країни. За словами Водолацького, "коли перетинаєш кордон РФ і Білорусі, навіть не помічаєш, що в’їхав в іншу державу", а "на території України у нас набагато більше людей мають споріднені зв’язки, у сфері економіки і туризму".

На його думку, також для прикордонних областей має бути спрощена система навчання дітей в школах і університетах двох країн.

Нагадаємо, раніше на зустрічі з Віктором Януковичем прем`єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін запропонував Україні вступити до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Читайте також:

Партія Путіна звільнила винних у поразці на місцевих виборах

Російська Держдума задоволена завершенням "смути" в Україні

Путін запропонував Україні вступити до Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: