Депутат від ПР пропонує випустити комікси про пенсійну реформу спеціально для опозиції

Народний депутат від ПР висловив думку, що опозиція взялася за критику уряду щодо пенсійної реформи, бо не розуміє її.

Опозиція критикує уряд щодо пенсійної реформи не розуміючи її суті. З такою думкою виступив голова підкомітету з питань міжнародної економічної політики ВР, нардеп від Партії регіонів Олексій Плотніков.

Про це він заявив в ході дискусії щодо урядового законопроекту про пенсійну реформу в ефірі програми "Шустер Live" 18 лютого за участю віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка.

"Я дуже уважно спостерігаю за бесідою віце-прем'єра з опозицією і зробив висновок, що треба якось пояснювати опозиції. Адже опоненти Тігіпко не бачили цього законопроекту, не читали і не хочуть його читати", - сказав Плотніков, коментуючи дискусію.

Раніше під час бесіди народний депутат України (фракція НУ-НС) Ксенія Ляпіна розкритикувала пропозиції уряду щодо пенсійної реформи і оприлюднила свої, що стосуються відмови від пенсій і переходу на соціальну допомогу і виплати її з інших джерел, наприклад, за рахунок податку на промислову нерухомість.

Плотніков відзначив, що така пропозиція не діє в жодній розвиненій країні.

"А це пропозиція до віце-прем'єра: може треба якісь комікси випустити в малюнках. Адже у нас професійна розмова йде тільки з одного боку", - зазначив депутат.

У свою чергу ведучий програми Савік Шустер, зазначив, що Сергію Тігіпку треба частіше приходити на програми, щоб усі глядачі могли спостерігати професійний діалог.

Читайте також:

Пенсійна реформа - найбільш важливе завдання сьогодні - експерт

Міжнародний експерт: українська пенсійна реформа - одна з найкращих в Європі

Пенсійна реформа впорядкує виплату спеціальних пенсій - експерти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: