Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат від "Слуги народу", якого звинуватили у нападі на жінку, прокоментував ситуацію

Депутат від "Слуги народу", якого звинуватили у нападі на жінку, прокоментував ситуацію

Чоловік зазначив, що ситуація виникла через його законну дружину.

Після появи у ЗМІ відео із депутатом від "Слуги народу" Андрієм Стріхарським, якогозвинуватили у нападі на жінку, народний обранець вирішив прокоментувати ситуацію і заявив про невірність своєї дружини.

Про це він зізнався виданню "Страна".

У коментарях чоловік заявив, що всьому виною ревнощі, бо мовляв його дружина була у закладі з іншим. «Це моя законна дружина. Я її застав з цим чуваком, який, мабуть, давно з нею має стосунки. Поспілкувався з ним і з нею. Я взяв її за руку відвести за сусідній столик поговорити, щоб вона пояснила. Він схопився і зав'язалася у нього бійка з іншим, лівим, чуваком. Я їх навіть розбороняв. Я не знаю, чого він хотів. Ну, коханці вони, дружину мою хотів", - заявив нардеп.

Чоловік запевнив, що не хотів, щоб склалась така ситуація, і запевняє, що всі звинувачення в його бік - необґрунтовані. "Почали вкидати таке гі*но. Я знаю, що це все неправда. Які наркотики, про що ви говорите? Я все життя спортом займаюся. Інстаграм подивіться. Чисто заказуха. Ви ж розумієте, що почуття ще є, але після цієї ситуації, точно нічого немає », - сказав Стріхарський.

Нагадаємо, що у Херсонській області поліція почала розслідування за фактом побиття народного депутата в селищі Залізний порт. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції