Депутат Європарламенту розкритикував українського міністра

У відповідь на звинувачення МЗС України в політичній заангажованості європарламентаря Брока, депутат жорстко розкритикував міністра МЗС.

Депутат Європарламенту Ельмар Брок (група народних партій, Німеччина) спростував обвинувачення МЗС України в тому, що його оцінки місцевих виборів мали політичну мотивацію і розкритикував главу МЗС Костянтина Грищенка за повідомлення від "неназваного джерела".

Про це повідомила прес-служба групи народних партій Європарламенту після того, як сьогодні на засіданні Комітету з питань закордонних справ було представлено доповідь спостерігачів парламенту на місцевих виборах в Україні, депутатів від Польщі Павела Коваля (група Європейських консерваторів і реформістів) та Яна Козловські (група народних партій).

"Автор доповіді Європарламенту Коваль не є навіть членом групи народних партій Європарламенту. Коли йдеться про базові демократичні стандарти, це ніколи не може бути політично-партійним питанням", - цитує прес-служба слова Брока.

"Брок жорстко розкритикував міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка за обвинувачення, зроблені "неназваним джерелом" в міністерстві", – зазначається також у повідомленні.

Як повідомлялось, у доповіді спостерігачів Європарламенту, зокрема, зазначається, що місцеві вибори 31 жовтня в Україні не створили нового позитивного стандарту.

"Найбільш тривожним фактом є те, що опозиційні партії, такі, як наприклад, "Батьківщина", не змогли ефективно брати участь у виборах у трьох областях", - йдеться у доповіді.

У документі наводиться низка недоліків, що були відзначені під час виборів як самими спостерігачами, так і українськими ЗМІ.

Як відомо, 17 листопада джерело в МЗС України звинуватило Брока у політичній заангажованості.

"Усім вже добре відомо про те, що пан Брок є давнім другом і політичним союзником Юлії Тимошенко, і можна по-своєму зрозуміти його хвилювання за політичні шанси колишнього прем'єра всередині України", - заявило джерело в МЗС.

Читайте також:

У ЄС натякнули, що успіху України заважає не опозиція, а влада

Хорошковський зводив депутатів Європарламенту у ресторан

Президент Європарламенту побачив значний прогрес в євроінтеграції України

Депутати Європарламенту пересварилися через Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: