Депутат Європарламенту запропонував взяти на поруки Луценка

Європейський політик звернувся до Печерського суду з проханням переглянути рішення про запобіжний захід Луценку.

Депутат Європейського парламенту Марек Сівець звернувся із листом до Печерського райсуду Києва, у якому надає особисту поруку екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.

Прес-служба партії "Народна самооборона" повідомила, що в листі євродепутат просить суд переглянути рішення щодо затримання Луценка.

"Переконаний, що арешт є винятковим запобіжним заходом, який повинен застосовуватися до підозрюваного виключено у випадку реальної загрози. Видається, щодо Луценка, чий стан здоров’я залишає бажати кращого, можна було би обрати більш м’який запобіжний захід", - зазначає Сівець.

"Європейський суд з прав людини у своїх непоодиноких рішеннях з відповідного питання (Ягчі та Сархін проти Туреччини, 1995; Шіссер проти Швейцарії, 1979; Ірландія проти Великої Британії, 1978) однозначно вказує, що довготривале тримання під вартою є часто порушенням прав підозрюваного", - йдеться у листі.

"При цьому хотів би наголосити, що не маю наміру втрутитися у справи внутрішньо національної юрисдикції, проте не можу не висловити свого занепокоєння ситуацією навколо справи Луценка і тому надаю особисту поруку за Луценка у випадку, якщо суд вважатиме за можливе задовольнити моє звернення щодо обрання іншого запобіжного заходу щодо підозрюваного", - зазначив політик у своєму зверненні.

Нагадаємо, екс-главу МВС Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

Читайте також:

Луценку інкримінують покращення свого іміджу за державні гроші

Луценко назвав прокурора "Геббельсом хе…вим"

Оприлюднено деталі обвинувачення у справі Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: