Депутата-регіонала в ліфті підірвали радіокерованою бомбою

До замаху готувалися з ювелірною точністю. Вибухівку заклали в переговорний пристрій у ліфті і напхали її цвяхами.

Вбивство 45-річного бізнесмена і депутата Ігоря Звонникова обростає новими подробицями. Начальник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук розповів, що Звонникова "прибрав" професіонал.

"До замаху готувалися і спрацювали з ювелірною точністю. Вибухівку заклали в переговорний пристрій у кабінці ліфта і напхали її цвяхами і металевими кульками. Тому після вибуху загиблий був буквально продірявлений", - відзначив він.

"Як виявилося, бомба була радіокерованою - експерти знайшли шматок електронної плати приймального пристрою. Це дає нам право думати, що за Звонниковим стежили на відстані, і коли він увійшов у ліфт, кілер "натиснув на кнопку" - і пристрій вибухнув. Основна версія слідства: "вбивство через розбіжність у сфері бізнесу". Виконавця і замовника шукають", - сказав Поліщук.

Джерело в МВС повідомило, що основним видом діяльності у Звонникова були операції з нерухомістю. У нього було кілька ріелторських контор, але, за словами джерела, всі фірми були зареєстровані на його дружину.

Сам же він був депутатом від Партії регіонів Брусилівської райради Житомирської області. За деякими відомостями, по його бізнесу вдарила криза, і він на цьому втратив багато грошей і навіть, можливо, вліз у великі борги. Швидше за все, за словами джерела, ці борги і стали причиною розправи.

Сусіди загиблого відгукуються про Звонникова по-різному. Одні кажуть, що він був відлюдкуватою "букою", ніколи не вітався і не хотів знайомитися з сусідами - до речі, його домашній телефон вилучено з усіх довідкових міста.

Інші ж кажуть, що Ігор був веселим хлопцем, допомагав інший раз грошима "до получки" і взагалі був гарною людиною. Усі в будинку знають, що він займався нерухомістю та "орудував" великими грошима, тому при ньому завжди були охоронці. А останнім часом Звонников виглядав більш знервованим, ніж зазвичай.

Нагадаємо, що 5 червня в центрі Києва близько 15 годин дня в ліфті свого будинку вибухом бомби був убитий Ігор Звонников. Додому він приїхав з охороною, але вона до дверей його не проводжала - залишилися на вулиці.

За фактом вбивства бізнесмена порушено кримінальну справу.

Закладання вибухових пристроїв в кабіну ліфта - рідкісний для України спосіб зведення рахунків з ким-небудь. Відомий тільки один такий випадок за останні 10 років.

У серпні 2001 року у Вінниці таким чином намагалися вбити місцевого 29-річного кримінального авторитету на ім'я Руслан. Йому вдалося вижити після замаху, проте він одержав важкі опіки. Загинули його охоронець і сусід. Тоді слідство вирішило, що у замовника просто не вистачило грошей на хорошого кілера з пістолетом.

Читайте також:

Нові подробиці вибуху в ліфті: бізнесмен виявився "регіоналом"

У центрі Києва підірвали бізнесмена

У Києві скоєно замах на директора фірми "Фармак"

В Києві побили та пограбували колишнього зятя Ющенка

ВідеоВибух у ліфті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: