Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутата, який вдарив жінку за зауваження, хочуть виключити з партії

Колеги засудили дії свого однопартійця

Вона попросила його взяти собаку на повідець і отримала у відповідь лайку і удар. На Київщині в Гостомелі депутат побив жінку, йдеться в ТСН.12.00.

Міський депутат від партії "УКРОП" Микола Пасальський вигулював свого пітбуля. За словами постраждалої, на території, де перебувають малі діти.  Жінка зробила зауваження господареві і попросила взяти собаку на повідок. Депутат відреагував спершу лайкою, а потім ударом в обличчя.

Голова партії УКРОП в Гостомелі Микола Пасальський вдарив жінку за зауваження взяти пітбуля на поводок Більш детально https://goo.gl/EdStCm

Опубліковано Kyiv Live Четвер, 12 липня 2018 р.

Факт побиття зафіксувала камера зовнішнього спостереження. Зі струсом мозку жінка потрапила в лікарню.

Партія "УКРОП" підтвердила, що нападник - Микола Пасальський. Дії свого колеги укропівці засудили. І вирішують питання про виключення його з партії.

 

ВідеоДепутат від партії "УКРОП" побив жінку

Міський депутат від партії "УКРОП" Микола Пасальський вигулював свого пітбуля. За словами постраждалої, на території, де знаходяться малі діти. Жінка зробила зауваження господареві і попросила взяти собаку на повідок. Депутат відреагував спершу лайкою, а потім ударом в обличчя. Зі струсом мозку жінка потрапила в лікарню.

Депутат від партії "УКРОП" побив жінку

Залиште свій коментар

Вибір редакції