Депутатам не нарахують зарплату за зірване засідання Ради

Спікер Ради Володимир Литвин позбавив усіх депутатів, зокрема й себе, зарплати за сьогоднішній день.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин наголошує, що народні депутати не отримають зарплату за сьогоднішній день.

Про це він сказав на прес-конференції. На уточнення, чи він сам отримає зарплату, Литвин назвав це запитання журналістів дивним.

"Як би я виглядав, якби 449 депутатів не отримали, а 450-й, тобто я, ваш покірний слуга, отримав би заробітну плату?", - сказав голова ВР.

Литвин зауважив: "Мене дуже сильно критикують, називають моє рішення (розпорядження про невиплату зарплати депутатам у випадку блокування роботи парламенту) неправильним".

Він наголосив, що це рішення може бути відмінено лише рішенням Верховної ради України або рішенням суду.

За словами Литвина, коли йому говорять, що він порушує регламент ВР, він рекомендує тим народним депутатам не порушувати Конституцію України, закони і регламент ВР, блокуючи роботу парламенту.

Як відомо, Партія регіонів регулярно блокує засідання Верховної ради, вимагаючи негайного підвищення мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму. Регіонали обіцяють, що до прийняття їхніх вимог не дадуть парламенту нормально працювати.

Володимир Литвин постановив, що за дні, коли парламент не працюватиме або його робота буде заблокована, депутатам не нараховуватиметься заробітна плата.

Така ініціатива спікера викликала обурення в Партії регіонів. Перший заступник голови Верховної ради регіонал Олександр Лавринович заявив, що голова парламенту не уповноважений відміняти нарахування зарплати депутатам.

При цьому Лавринович відзначив, що заробітна плата депутатів є далеко не найбільшою статтею витрат на утримання парламенту і не варто лякати депутатів тим, що у них щось відберуть.

Читайте також:

БЮТ відмовився від переговорів з регіоналами, "бо це маразм"

Герман закликала народ іти під Кабмін і відбирати гроші

БЮТ готовий підняти зарплати в обмін на подорожчання тютюну, горілки й бензину

ПР провела для канадських депутатів майстер-клас із блокування Ради

ВідеоДепутатам не нарахують зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: