Депутатам від БЮТ заборонили бути "кнопкодавами"

Парламентська фракція БЮТ заборонить своїм депутатам голосувати за відсутніх у Раді колег. Бютівці запропонували усім фракціям також припинити таку практику.

Парламентська фракція "БЮТ-Батьківщина" вирішила боротися з "кнопкодавами": БЮТ впровадить лише персональне голосування своїх депутатів у парламенті. Про це на засіданні парламенту сказав голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Та ганьба, яка сьогодні є у цьому святому залі, уже переходить межі. На сьогоднішніх зборах фракція прийняла рішення: кожен голосує сам за себе. Ми закінчуємо у цьому залі роботу "багатоверстатників", - сказав Кириленко.

"Важкий, дуже болісний процес. Занадто довго у цьому залі прищеплювалося і приживалося багатоверстатництво", - додав він.

Крім того, Кириленко закликав усі фракції також припинити таку практику. "Наша фракція ініціює і звертається до кожного депутата кожної фракції: давайте зупинимо цю ганьбу, щоб вона далі не ширилася", - зазначив Кириленко.

Як відомо, у Верховній раді існує практика, коли один депутат голосує за кількох своїх колег, які не присутні на засіданні парламенту.

Через це народні обранці осоромились на всю Європу: парламентська делегація Польщі з гостьової ложі ВР глузувала з процесу голосування українськими депутатами, знімаючи це на телефони та фотоапарати. Польські парламентарі пояснили своїм українським колегам, що в Європі подібний спосіб "волевиявлення" вважається звичайним шахрайством.

Проте спікер Володимир Литвин заявив, що не в змозі примусити народних депутатів ходити на засідання Верховної ради і голосувати за себе персонально.

Читайте також:

Литвин визнав, що "кнопкодави" у Раді непереможні

Юрист Ахметова розповів, хто зберігає картки регіоналів

Депутати голосують за закони "по приколу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: