Депутатам запропонували застрілитися прямо у Раді

Парламент провалив законопроект про підвищення соцстандартов, запропонований Партією регіонів.

За декілька хвилин до закінчення сьогоднішнього скандального пленарного засідання Верховної Ради один з народних депутатів, як вихід з тупикової ситуації, запропонував "застрелитися".

1 вересня під час закриття першого пленарного засідання п'ятої сесії парламенту шостого скликання спікер Володимир Литвин повідомив, що політикам досі не вдалося знайти компроміс по законопроекту ПР про підвищення прожиткового мінімуму, через відхилення якого регіонали заблокували роботу ВР.

Підводячи підсумки сьогоднішнього засідання, Литвин у присутності всього 20 депутатів сказав, що трапилося лише одне. Тут Литвин зробив паузу і хтось із залу викрикнув - "застрелитися", але спікер, проігнорувавши репліку, продовжив: "Ще раз звернутися до вас і сказати, що після завершення президентських виборів, при такому нашому підході Рада не зможе нормально працювати".

Нагадаємо, 1 вересня Верховна Рада України відкрила п'яту сесію шостого скликання. Парламент з другої спроби прийняв порядок денний нової сесії, а також провалив законопроект про підвищення соцстандартов, запропонований Партією регіонів. Регіонали на знак протесту тут же заблокували роботу ВР, а також заявили, що зареєструють новий законопроект про підвищення соціальних стандартів замість того, який не був підтриманий парламентом.

Тим часом, фракція БЮТ заявила про готовність проводити переговори з Партією регіонів для того, щоб розблоковувати трибуну парламенту, а також повідомила, про наявність необхідної кількості голосів для проведення позачергового засідання ВР 4 вересня, нагадавши про парламентську "традицію" вирішувати всі спірні питання перед вихідними.

Спікер під час виступу на пленарному засіданні заявив, що є "установки розвалити цю Верховну Раду", а також виступив за проведення спеціального засідання парламенту за участю президента і Кабінету міністрів для обговорення ситуації в країні і подальшій стратегії розвитку України. "Якщо не хочете працювати, так давайте приймемо рішення про саморозпуск", - відзначав Литвин, звертаючись до парламентарів.

Читайте також:

Рада першим питанням розгляне підвищення соцстандартів

Рада подолала вето Ющенка на закон про вибори президента

Рада не задовольнить вимоги регіоналів щодо підвищення зарплат

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: