Депутати Блоку Черновецького не підтримають відставку Довгого

Депутати мерської політсили не хочуть, щоб на чолі Київради поставили людину, підконтрольну Олександру Попову і КМДА.

Незважаючи на те, що 19 квітня, на засіданні Київради секретар Олесь Довгий виступить із заявою про відставку, для його відходу може не вистачити голосів. Про це повідомило джерело в Блоці Черновецького.

Нагадаємо, 18 квітня, на засіданні фракції Блоку Черновецького Олесь Довгий повідомив, що зачитає заяву про відставку і попросив депутатів підтримати його під час голосування.

При цьому у Блоці Черновецького не всі депутати проголосують позитивно за відставку Довгого.

"На засіданні фракції були присутні від сили 25 осіб (із 43 депутатів Блоку Черновецького), - поділилося джерело, - багатьох немає в місті, так що тільки половина Блоку буде приймати участь у голосуванні, та й ті, не одноголосно підтримають відставку".

"Волевиявлення буде таємним, - пояснило джерело, - так що кожен член фракції проголосує так, як вважає за потрібне, але публічно будуть стверджувати, що проголосували за відставку Олеся Станіславовича".

Джерело аргументувало це тим, що не всі депутати мерської політсили хочуть, щоб на чолі Київради поставили людину, підконтрольну Олександру Попову і КМДА.

Як раніше повідомлялося, очікується, що Довгий залишить фракцію Блок Леоніда Черновецького. Наближені до нього депутати кажуть: це потрібно для того, щоб очолити опозицію більшості Олександра Попова.

Нагадаємо, 31 березня на засіданні Київради вже піднімалося питання про відставку Довгого, тоді за висловлення недовіри секретарю проголосувало тільки 28 депутатів, при необхідних 61.

Читайте також:

Довгий таки подав у відставку: Прошу всіх мене зрозуміти

Янукович викликав Довгого для "жорсткої" розмови

Довгому загрожує кримінальна справа за бійку в Київраді

Генпрокуратура не побачила нічого злочинного в діях Довгого та Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: