Депутати домовилися обрати президента 17 січня 2010 року

У Партії регіонів переконані, що будь-яка інша дата виборів суперечить Конституції.

Лідери парламентських фракцій на погоджувальній раді прийняли рішення голосувати за призначення президентських виборів на 17 січня 2010 року.

Про це повідомив перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні, 20 травня, в кулуарах парламенту.

"У ході погоджувальної ради ми визначилися, що, виходячи з Конституції, ми повинні проголосувати за призначення дати виборів президента на січень 2010 року. Поки що відповідного проекту постанови немає, але найближчим часом він буде підготовлений і винесений на голосування", - сказав Єфремов.

Він також підкреслив, що всі інші проекти постанов за призначенням президентських виборів на інші дати, "неконституційні і сумнівні".

"Думаю, більшість парламенту позитивно визначаться по січню 2010 року. Партія регіонів голосуватиме за це", - сказав Єфремов.

Нагадаємо, 1 квітня Верховна рада прийняла рішення про проведення виборів президента 25 жовтня 2009 року. Проте 12 травня Конституційний суд скасував це рішення і зобов'язав Раду визначитися з іншою датою.

Віктор Ющенко переконаний, що наступні президентські вибори повинні відбутися саме 17 січня 2010 року. Він також стверджував, що буде оскаржувати будь-яку іншу дату.

Читайте також:

Балога балотуватиметься у президенти

Ющенко оскаржуватиме усі дати виборів, окрім 17 січня

ВР пропонує обирати президента 22 листопада, РНБО - 31 січня

КС офіційно заборонив обирати президента 25 жовтня

ВідеоЄфремов про вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: