Депутати голосують за закони "по приколу"

Депутати зазвичай не зберігають картки при собі, а у фракції є людина, яка за них відповідає.

Народні депутати іноді "по приколу" голосують у Верховній Раді один замість іншого.

Про це розповів газеті "Сегодня" депутат НУ-НС Геннадій Москаль.

"Сьогодні такого немає, а при Тимошенко часто бувало: вона подасть якийсь законопроект у ВР, всі соратники - за, один Москаль проти. А я просто картку в залі залишив, а сам вийшов у кулуари чи на вулицю. А хтось вирішив пожартувати. Ну й починаються розбірки. А жартівники ходять, іржуть", - сказав він.

"Бувало, що ніхто з нам не голосує, а за Жванію кнопку натиснемо. Але такі жарти можна собі дозволити, коли розглядаються які-небудь законопроекти щодо захисту тварин, наприклад. Пам'ятаєте, був законопроект якийсь про кажанів? Так ми за всіх своїх ворогів натиснули кнопки!", - додав Москаль.

"Але Конституція – справа не для жартів: тут кожен свою картку як зіницю ока береже", - підкреслив він.

Один із нардепів також розповів газеті, що депутати зазвичай не зберігають картки при собі.

"Зазвичай у фракції є людина - не з керівництва, яка за них відповідає. Увечері збирає й здає їх у Секретаріат Ради, вранці отримує на руки й роздає колегам. Але якщо хтось хоче - може й не віддавати нікому, носити з собою", - сказав він.

Як відомо, 1 лютого депутати, у тому числі й з опозиційних партій, 310 голосами внесли зміни до Конституції, якими чергові парламентські вибори призначені на осінь 2012 року.

Джерела у Верховній Раді кажуть, що всім нардепам від опозиції, які голосували за Конституцію, були обіцяні якісь преференції.

Однак після голосування за зміни до Конституції у Верховній Раді почалися скандали: депутат НУНС Володимир Ар'єв і депутат БЮТ Павло Мовчан завили, що не голосували за ці зміни, бо їх не було в залі, - хоча їхні голоси зараховані.

Читайте також:

Висунуто докази фальсифікації голосування за зміни до Конституції

Опозиція: 25 людей, які "голосували" за зміну Конституції, взагалі не було в залі

БЮТ вигнав сімох зрадників, які підтримали зміну Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: