Депутати категорично відмовились забороняти пияцтво в літаках

Законопроект, що забороняв вживати алкоголь на борту літака, підтримав лише один депутат з 422. За цей документ відмовився голосувати навіть його автор.

Верховна рада провалила законопроект, яким пропонувалося заборонити вживання алкоголю в літаках вітчизняних авіакомпаній при здійсненні внутрішніх регулярних і чартерних міжнародних рейсів.

"За" відповідний документ проголосував лише 1 депутат із 422, зареєстрованих у сесійній залі.

Документом передбачалося заборонити продаж, безкоштовну роздачу або будь-яке інше поширення і вживання алкогольних напоїв на борту повітряних суден. У разі виявлення фактів вживання пасажиром алкоголю дозволялося стягувати штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів прибутків. Продаж і поширення алкоголю на борту пропонувалося карати штрафом від 50 до 70 тисяч мінімумів.

За прийняття законопроекту проголосував тільки Олександр Стоян - народний депутат від Партії регіонів. Ще 13 парламентарів виступили проти, а решта нардепів утрималася від голосування.

Цікаво, що серед тих, хто не голосував, виявився і автор антиалкогольного законопроекту, бютівець Богдан Губський. Під час розгляду цього документа у сесійній залі парламенту лунали вигуки: "Губському - заборонити наливати в літаку".

Перед розглядом законопроекту спікер Володимир Литвин повідомив, що Губський звернувся до Верховної ради з проханням не розглядати даний законопроект, оскільки в сесійній залі відсутній доповідач. Але народні депутати не пішли йому назустріч і розглянули даний законопроект.

Читайте також:

ГПУ перевірить 17 депутатів на причетність до дебошу в Раді

Кожен депутат обходиться країні у півмільйона гривень на рік

У Раді пообіцяли віддати квартири депутатів багатодітним родинам

Литвин попросив депутатів не так відверто читати газети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: