Депутати Львівщини висловили недовіру губернатору-регіоналу

Голові Львівської обласної державної адміністрації Василю Горбалю висловили недовіру 66 депутатів.

Сесія Львівської обласної ради 66 голосами висловила недовіру голові обласної державної адміністрації Василю Горбалю.

Фракція ВО "Свобода" одностайно підтримала це рішення і її голоси стали вирішальними при ухваленні рішення.

На початку засідання на наміри представників фракцій БЮТ та УНП зняти з порядку денного чи перенести питання щодо відставки Горбаля голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив: "Голосувати недовіру голові ОДА необхідно, і це повинна робити не тільки Львівська облрада і Тернопільська, яка це постійно робить, а всі обласні ради. Бо місцеве самоврядування – останній бастіон проти узурпації влади Януковича в державі.

За відставку Василя Горбаля треба голосувати не через те, що він нам щось зробив чи не зробив, а тому що він є представником окупаційної адміністрації, він є представником влади, що веде антиукраїнську, прокремлівську політику, яка знищує українську державу, принижує українську націю".

У результаті 8 вересня 71 депутат Львівської облради проголосував за розгляд вцілому питання про висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації Василю Горбалю. У межах розгляду цього питання шляхом таємного голосування було висловлено недовіру Василеві Горбалю, за що проголосувало 66 депутатів.

Окрім цього, у рішенні є пункт, згідно з яким депутати Львівської обласної ради звернуться до голови Верховної ради Володимира Литвина щодо ініціювання ним звернення до суду про дострокове припинення Василем Горбалем повноважень народного депутата України.

Також рішення про недовіру Василеві Горбалю буде скеровано до президента Віктора Януковича для належного реагування.

У той же час, сам Горбаль заявив, що він не збирається йти у відставку. "Сьогоднішнє рішення жодним чином не може означати відставку мене як чільника області. Жодних змін у робочий графік Львівської облдержадміністрації це рішення не внесло і не внесе. Єдине, що зіпсувало половину дня. От і все", - прокоментував він рішення депутатів про недовіру.

Читайте також:

Тягнибок: досить підлизувати задницю теперішній владі

Горбаля позбавлять депутатського мандата восени

Львівська облрада відмовилася відправити у відставку Горбаля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: