Депутати не можуть працювати через потужні кондиціонери у Раді

Народні депутати мерзнуть на засіданні у Верховній раді. Перший заступник спікера Лавринович погрожує звільнити керуючого справами.

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович, який зараз веде пленарне засідання, дав доручення керуючими справами ВР вирішити ситуацію щодо температурного режиму в сесійній залі парламенту.

Це було зроблено у відповідь на звернення народного депутата Юрія Кармазіна (фракція НУ-НС), який заявив, що фракція залишить робочі місця, якщо не буде виключено кондиціонер, який подає холодне повітря в сесійну залу.

Перший віце-спікер зазначив, що вже були звернення з цього приводу, оскільки працювати в ситуації, коли дме холодне повітря з кондиціонеру, неможливо.

Лавринович наголосив, що з цього питання уже було дане доручення представникам Апарату ВР, які займаються даними питаннями. Він зазначив, що в разі, якщо не будуть усунуті дані проблеми, ці питання вирішуватиме інший керуючий справами парламенту.

Між тим, не тільки в сесійній залі, але й у ложі преси досить холодно і інколи відчувається, як холодне повітря пронизує наскрізь.

Нагадаємо, Верховна рада 3 листопада ухвалила зміни до державного бюджету на 2009 рік, якими передбачено виділення 1 млрд гривень на додаткове фінансування боротьби з епідемією грипу в країні. За відповідний законопроект проголосував 401 народний депутат з 444 зареєстрованих у сесійній залі.

Законом передбачено виділення додаткових коштів за рахунок перерозподілу між загальним та спеціальним фондами державного бюджету перевищення валових доходів Нацбанку над видатками.

Гроші передбачається направити на забезпечення усіх лікарень країни необхідними ліками та обладнанням для діагностики хвороби та протидії поширення епідемії грипу, а також для отримання громадянами професійної медичної допомоги та безкоштовних ліків.

Читайте також:

Рада виділила додатковий мільярд на боротьбу з грипом

Депутати прийшли до ВР у масках. ФОТО

Тимошенко: епідемія грипу в Україні пішла на спад

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: