Депутати не підтримали скасування техогляду автомобілів

Під час засідання Верховної ради лише 143 з необхідних 226 голосів депутатів підтримали законопроект про скасування техогляду.

Депутати на ранковій сесії Верховної ради не підтримали скасування державного технічного огляду автомобілів.

ВР не підтримала у першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів".

За відповідний законопроект проголосувало лише 143 (при необхідних 226 – ред.) із 420 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Як відомо, за цим законопроектом передбачалося скасувати державного техогляду транспортних засобів. Зазначалося, що не підлягають перевірці технічного стану транспортні засоби, зареєстровані на фізичних осіб, конструкція яких відповідає вимогам діючих в Україні правил, нормативів і стандартів, що мають сертифікат на відповідність цим вимогам.

Виключенням мали бути транспортні засоби, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг перевезення пасажирів і вантажів, транспортні засоби спеціалізованого призначення.

ВР прийняла рішення направити даний законопроект на доопрацювання. За дане рішення проголосували 356 із 418 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Читайте також:

Водіїв позбавили зобов'язання під час техогляду надавати медичну довідку

Техогляд пропонують робити без ДАІ, довідок і не дорожче 300 грн

Техогляд автомобілів перейде до приватних фірм

ВідеоДепутати не підтримали скасування техогляду автомобілів

Залиште свій коментар