Депутати не захотіли заборонити будівництво на місці Десятинної церкви

Рішення підтримали лише 164 народних депутатів.

Верховна Рада України не підтримала проект постанови "Про деякі заходи, спрямовані на збереження об'єкта культурної спадщини національного значення« Місто Володимира, - дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви".

За дане рішення проголосували лише 164 народних депутатів з 398 зареєстрованих в сесійній залі.

У постанові передбачалося, що Кабінет міністрів України повинен вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження, належне утримання та використання згідно з законом об'єкта культурної спадщини національного значення "Місто Володимира, - дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви", в тому числі на припинення проведення будівельних або інших робіт, які можуть призвести до порушення режиму використання та охорони культурної спадщини національного значення.

Раніше повідомлялося, що без попередніх дозволів і погодження УПЦ МП розпочала підготовку будівництва Десятинної церкви.

Ще раніше члени комісії конкурсу на найкращий проект реставрації Десятинної церкви так і не змогли визначити переможця конкурсу.

У вересні представник Президента у Верховній Заради Юрій Мірошниченко зареєстрував законопроект, яким пропонує державі відбудувати на фундаментах Десятинної церкви православний комплекс і "подарувати" його церкви.

Читайте також:

Вночі УПЦ МП розпочала несанкціоноване будівництво Десятинної церкви

На конкурсі із забудови Десятинної церкви в Києві вибухнув скандал

Московському патріархату заборонили будувати храм на місці Десятинної церкви

УПЦ МП попросила у Януковича право приватизовувати храми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: