Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати носять у своїх портфелях програму Януковича і льодяники

Портфелі депутатів коаліції виявилися тяжчими, ніж у опозиціонерів. Максимальна вага депутатського портфеля становить 5,5 кілограмів.

У своїх портфелях депутати зазвичай носять законопроекти, планшети та льодяники. Тільки деякі можновладці мають з собою сентиментальні речі на кшталт фотографій.

Як з'ясувала "Комсомольська правда в Україні", нардепи найчастіше беруть із собою регламент засідання ВР, блокноти та ручки, візитниці, документи (паспорт, картка для голосування), косметику (у жінок), комп'ютер-планшет, другий мобільний телефон, сентиментальні несподіванки: фото дружини та/або дітей, пакетик льодяників.

Найважчий портфель виявився у регіонала Вадима Колесніченка. Він важив 5,5 кілограма - стільки паперу, як у нього, не було в жодного депутата.

"У мене тут є програма президента (депутат дістав синю книжку, розширену версію останнього послання Януковича парламенту), партійні документи. Є звернення від громадян, листи. Загалом, дуже багато паперу. Ніяких особливих, сентиментальних речей не ношу", - перерахував Колесніченко.

Колега Колесніченка по фракції, Ярослав Сухий, побачивши, що журналісти зважують портфель колеги, вирішив пожартувати: "Не дивуйтеся - там долари лежать. Це вони стільки важать!".

"Які ж долари?! Євро! Вони важать ще більше!" - додав інший регіонал, що виходить із сесійної зали.

Портфель Neri Karra литвинівця Олега Зарубінського, оброблений під крокодилячу шкіру, потягнув на 3,9 кг. Відкривши його, нардеп продемонстрував вельми цікавий набір.

"Візитниця ... паспорт ... папери ... Ось роблю виписки з класиків - цитати про ненависть: Сенека, Бернард Шоу, Альфонс Доде", - розповів Зарубінський.

Крім перерахованих предметів, у його портфелі виявилися: законопроект власного авторства, фото з засідання парламентського комітету, кілька записних книжок і розрізнені папірці з записами. Сам же портфель, за словами депутата, він носить вже близько півтора років.

Опозиціонери також розповіли, що лежить у них у портфелях.

"Мені портфель у минулому році друзі на день народження подарували. Ношу в ньому свої законопроекти, порядок денний, папки з документами, другий мобільний телефон. І ще - "шпаргалку" про стан справ у сфері держзакупівель", - продемонстрував виріб фірми Katana бютівець Андрій Павловський.

Інший бютівець, перший посол України в США Олег Білорус також продемонстрував свій немаленький саквояж.

"Дістався мені в подарунок від президента Казахстану на саміті ОБСЄ. Він зроблений з кінської шкіри, дуже міцний і практичний. Служить мені "похідною канцелярією" - в нього входять всі необхідні в роботі дрібниці", - розповів Білорус.

Жіноча половина парламенту великого бажання зважити сумочки не проявила.

Виняток зробила Ольга Боднар. Її сумочка італійської марки Pele показала результат в 2,4 кг.

"Дивно. Зазвичай вона важить на кілька кілограмів більше. Сьогодні просто не взяла з собою важкі записні книжки ... Для мене сумочка - не дорогий аксесуар, а предмет повсякденного використання. З косметики в ній - лише одна губна помада. Є ще жувальна гумка...", - розповіла депутатка.

Як відомо, після складення присяги депутат отримує за рахунок платників податків свій перший "депутатський" портфель зі шкірозамінника. Проте зазвичай він відразу ж вирушає на полицю.

"Державні портфелі незручні. Вони вузькі, там не вмістяться ні ключі від квартири, ні довідники", - пояснив депутат Володимир Бондаренко.

Читайте також:

Ексклюзив ТСН.ua: Якщо побачать, як депутати живуть, ніколи не будуть заздрити

Нардепи проігнорували Великий піст: у нас напружена весна та й мода уже пройшла

Депутати в Раді посміялися з судді, який брав хабарі по 200 гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції