Депутати НУ-НС не змогли визначитися з коаліцією

Депутати фракції НУ-НС не змогли домовитися, приєднуватися до коаліції з "регіоналами" чи залишатися з БЮТ.

На зборах депутатів фракції "Наша Україна – Народна самооборона" 1 березня обговорювалося питання участі фракції в існуючій коаліції або приєднання до коаліції Партії регіонів.

Як повідомила депутат від НУ-НС Леся Оробець у своєму блозі на Twitter, у підсумку нардепи так і не домовилися.

"Ну що, підсумок фракції такий: голосів за жодну з коаліцій ще нема. Розійшлись без будь-якого серйозного рішення", - написала Оробець.

Вона також зазначила, що у вівторок спікер Володимир Литвин заявить про те, що чинної коаліції у Раді більше не існує.

Глава фракції Микола Мартиненко, зі свого боку, заявив журналістам, що він не збирається надавати документи про підтвердження існування коаліції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина.

За його словами, зараз від них вимагають 55 підписів, тоді як під коаліційною угодою підписувалися 37 членів фракції, в іншому разі саме НУ-НС звинуватять у розвалі коаліції. "Шукають крайнього, щоб звинуватити фактично в розвалі коаліції. Це не наша гра", - пояснив Мартиненко.

Він також нагадав, що однією з умов створення коаліції з "регіоналами" є питання щодо того, щоб прем’єр-міністром був представник від НУ-НС.

На зборах депутатів від НУ-НС були присутні близько 35 депутатів з 72.

Нагадаємо, Рада коаліції на своєму засіданні 1 березня не змогла домовитися щодо розпаду чи збереження чинної парламентської більшості.

Раніше голова Верховної ради Володимир Литвин заявив, що 2 березня звернеться до ради коаліції з вимогою надати документи, які підтверджують її існування. В іншому випадку він оголосить про її розпуск.

Водночас новообраний президент України Віктор Янукович повідомив, що його політична сила Партія регіонів готова до створення у парламенті нової коаліції.

Читайте також:

Тимошенко не вдалося переконати коаліцію не розпадатися

НУ-НС піде в будь-яку коаліцію в обмін на свого прем'єра

Опубліковано фрагменти коаліційної угоди Партії регіонів

Партія регіонів покликала в коаліцію усіх, крім БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: